The Amazing Spider Man 1.2.0 APK + DATA İndir (SORUNSUZ)

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve The Amazing Spider Man 1.2.0 APK + DATA İndir (SORUNSUZ) 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

The Amazing Spider Man 1.2.0
Gameloft tarafından geliştirilen The Amazing Spider-Man’i artık, Android işletim sistemi yüklü mobil cihazınızla da oynayabilirsiniz.

2012’nin mobil platformda en beklenen oyunu olan Amazing Spider-Man’e, Google Play Store’dan $6.99 ödeyerek sahip olabilirsiniz. Filmin hikaye sırasıyla ilerleyen oyunda, Spider-Man önce Lizard ve daha sonra diğer düşmanlarıyla karşılaşıyor. 25’ten fazla görevi gerçekleştirerek hikayeyi tamamlayın.

görüntü

bilgi
adı
The Amazing Spider Man
sürümü
1.2.0
boyut 670M
dil İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk ve DATA dosyalarını indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftAMHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/data klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan HellFire: The Summoning Apk Hile 5.2 – Hasar Hilesi bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve HellFire: The Summoning Apk Hile 5.2 – Hasar Hilesi indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
HellFire: The Summoning Apk Hile 5.2 – Hasar Hilesi

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve HellFire: The Summoning...

Fermer