VODAFONE Your Freedom Premium Hesap Sınırsız İnternet Çekilişi

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve VODAFONE Your Freedom Premium Hesap Sınırsız İnternet Çekilişi 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Vodafone Your Freedom Bedava İnternet Ve Premium Hesap Çekilişi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yoğun istek üzerine Vodafone Hatlar için kullanabileceğiniz Premium internet hesabı vereceğiz.
Öncelikle belirteyim Vodafone üzerinden Your Freedom ile hepiniz günlük 100Mb ücretsiz internete ücretsiz girebilirsiniz.Fakat 100Mb bittiğinde diğer günü beklemelisiniz,1 kişiye çekilişle Sınırsız girebileceği premium hesap vereceğiz.Peki ayarlar nasıl aşağıdaki videodan izleyerek ayarları uygulayın ve bedava internete erişin.


https://www.youtube.com/watch?v=DUjzwHcOuac
—————————
Your Freedom Apk İndirmek için tıkla
(Zippyshare)
Your Freedom Apk İndirmek için tıkla

—————————-
Aranızdan her 10 günde 1 kişiye Your Freedom Premium hesap vereceğiz,Premium hesap ile 1 ay boyunca internette sınırsız gezinebilirsiniz.100Mb sınırı yoktur ve hızı 2-10Mbit arasıdır.Youtubede filan video izleyebilirsiniz 480p kalitesi ile,yani kısaca normal internet gibi kullanacaksınız.Kendimde kullanıyorum gayet memnunum.

Vodafone Your Freedom Mobile Plus Premium hesap verilecektir.Fiyatı 6Tl’dir.
Çekilişe katılmak için bu paylaşımın altına yorum bırakmanız yeterlidir.
Anonim olarak atılan yorumlar geçersizdir.
Kazanan kişiye K.adı ve şifreyi vereceğiz.Sonra Your Freedom Hesap Bilgisine girip bilgileri yazdığında olacaktır.Sistem böyle işliyor.
Çekiliş sonuçları 04 temmuz 2016 da açıklanacaktır.
Diğer hatlar içinde bedava internet ayarları çok kısa zamanda gelecektir takipte kalın.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Lucky Patcher Türkçe Android v6.2.4 Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Lucky Patcher Türkçe Android v6.2.4 Apk İndir haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Lire les articles précédents :
Lucky Patcher Türkçe Android v6.2.4 Apk İndir

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Lucky...

Fermer