Galaxy S3 Android 4.3 Güncelleme yazılımı

android cep telefonları uygulamaları ve yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin

, Android Jelly Been 4.3 güncellemesi bazı sorunlar sebebiyle güncelleme durdurulmuştu, güncellemedeki sorunların giderilmesiyle güncelleme yeniden yayınlandı aşağıdaki dosyaları indirdikten sonra güncelleme talimatını okuyarak güncelleme yapabilirsiniz

1- Buradan Android 4.3 yazılımını indirin. (üye olmanız Gereklidir)
2- Buradan Odin v3.09 sürümünü indirin.
3- I9300XXUGMK6 dosyasını ve Odin zip klasörlerinde yer alan dosyaları masaüstüne çıkarın.
4- Odin uygulamasını çalıştırın ve telefonu kapatarak Download moduna alın. (Ses Kısma + Home + Güç butonlarına basılı tutun, ekrana bir uyarı gelecek ve bu uyarıyı ses yükseltme tuşuna basarak geçin.)
5- Telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. İlk defa bağlıyorsanız bir süre sürücülerin yüklenmesini bekleyin. Telefon ve Odin arasındaki bağlantı sağlandıktan (Odin programında mavi uyarı görünecek) sonra indirdiğiniz ROM klasöründeki dosyayı Odin üzerinde aşağıda gösterildiği şekilde yerleştirin.
PDA kısmına I9300XXUGMK6 dosyası
CSC kısmına I9300OJVGML1 dosyası
MODEM kısmına I9300XXUGMK6 dosyası eklenecek
Not: Odin üzerinde re-partition bölümü işaretli olmayacak.
6- Start butonuna tıklayın ve ROM’un yüklenmesini bekleyin. Yüklenme işlemi birkaç dakika sürecektir. Yükleme işlemi sonrası telefonun açılış ekranda kalması durumunda ise Recovery menüsünden “wipe/factory reset” uygulayın.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu indir ve Bağımlılık Yaratabilecek Puzzle Oyunu yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
android Need For Speed indir

Need For Speed Android oyunu ile gerçek araba süreme zevkini tadacaksınız. Need For Speed android,mobil yarış oyunu,bedava android yarış oyunu,...

Kapat