Galaxy S5 Andorid 5.0 Lolipop Güncellemesi

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Galaxy S5 Andorid 5.0 Lolipop Güncellemesi 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadSamsung Galaxy S5 kullanıcılarının merakla beklediği Android Lolipop 5.0 artık Türkiye’de.İlk olarak aralık ayında Polonya’daki kullanıcılara sunulan güncelleme şu sıralar ülkemizdeki Samsung Galaxy S5 kullanıcıları tarafından da kullanılmaya başlandı.

Android lolipop güncellemesi

Galaxy S5 kullanıcıları Ayarlar >> Cihaz Hakkında >> Yazılım Güncellemeleri yolunu takip ederek Android Lolipop güncellemesini yükleyebilirler.

Birçok yenilik beklenen güncelleme ile en göze çarpan iyileştirmelerden biri de Galaxy S5 kullanıcılarının şikayetçi oldukları parmak izi algılama performansı.Samsung Parmak İzi okuma performansını bu güncelleme ile Note 4 performansına yükseltmiş. Ülkemizdeki kullanıcıların Lolipop hakkındaki düşüncelerini hep birlikte merakla bekliyoruz. için bizi takip

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Fiyatı 1000 TL'nin Altında Olan En İyi Akıllı Telefonlar android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Fiyatı 1000 TL'nin Altında Olan En İyi Akıllı Telefonlar android uygulama indir indirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Fiyatı 1000 TL’nin Altında Olan En İyi Akıllı Telefonlar android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Fiyatı 1000 TL'nin Altında Olan...

Kapat