Galaxy S7 Edge Tasarımı internete sızdı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Galaxy S7 Edge Tasarımı internete sızdı 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Samsung’un çok yakında tanıtacağı Galaxy S7 Edge, internete sızdı!

Samsung’un yeni amiral gemilerinin tanıtılmasına iki haftadan kısa bir süre kaldı. Henüz resmi olarak görünmeyen cihazın çoğu özelliğini sızıntılar yoluyla öğrendik, bu yüzden sanırız tanıtımda bizi şaşırtacak bir şey görmeyeceğiz.
Galaxy S7 ve S7 Edge’i geçen günlerdeki sızıntılarda görmüştük. Şimdi ise karşımızda Galaxy S7’ye ait yeni bir çizim var. Tasarımın pek değişmeyeceğini bildiğimizden son sızıntıda bizleri şaşırtacak bir yenilik içermiyor.
Samsung’un yeni telefonlarını 21 Şubat’ta, MWC 2016’nın hemen öncesinde tanıtması bekleniyor.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Dikkat kalp krizi riski altında olabilirsiniz! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Dikkat kalp krizi riski altında olabilirsiniz! haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Dikkat kalp krizi riski altında olabilirsiniz!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dikkat kalp krizi...

Kapat