Google’dan “Be Together. Not the Same” Reklam Kampanyası

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Google’dan “Be Together. Not the Same” Reklam Kampanyası 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadGoogle tarafından Android için başlatılan reklam kampanyası “Be Together,Not the Same” için yayınladığı son video ilgileri üzerine çekti.

Android Reklam

Daha öncede aynı isimle reklam videoları yayınlayan Google bu sefer karşımıza birbirinden şirin hayvanların dostluk görüntüleriyle çıkıyor.

Android Reklam Videosu

Dilimize “birlikte olmak aynı şey değil” şeklinde çevirilen reklam kampanyası için yayınlanan video şimdiden sosyal medyada yayılarak bir çok kullanıcıya ulaştı. Google‘ın diğer şirketlerden farklı bir yol izleyerek yayınladığı reklam videolarının devamı gelecek gibi.

İşte en son yayınlanan “Friends Furever” isimli video

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Samsung'un Yeni Gözdesi Galaxy A android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung’un Yeni Gözdesi Galaxy A android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Samsung'un Yeni Gözdesi Galaxy A...

Kapat