Gun Strike 3d android silahlı savaş oyunu

Gun Strike 3d silahlı savaş oyunu

Silah Strike 3d

Android Çekim

3.7511111 Derecelendirme 3.75 (56 Oylar)

Silah Strike 3dSilah Strike 3d

Silah Strike 3D cesur asker olacak bir üst düzey 3D FPS oyunu, oyunun enkarnasyonu. AK47 ve keskin nişancı Desert Eagle itibaren gerçek mutlak sıcak uyarıcı çatışmada deneyimi için.

Çok hafif ve ağır silahlar, yanı sıra güçlü bombası çeşitli erişim gibi! oyunda sadece sıcak çöl mücadele seçemezsiniz, buz soğuk savaşmak için kentte, ben bu çeşitli inanıyorum da olabilir Arazi research.Quickly silahlarını almak sizin tutku tutuşturmak mümkün olacak, sen aracılığıyla ateş hattının, vb sonu!
Oyun Özellikleri:
** CS ile oyun çekim oyunun genel hissediyorum, çok benzer ama onlar basit bir dövüş stili kullanarak, birlikte oynamaya aynı duygu değil, acemi oyuncular hemen başlayabilirsiniz!
** oyunda Atış silahlar çok basittir, düşman ateş sadece büyük bir ferahlık vardır, ama aynı zamanda bir çok olsun Para para ödülleri, uzman oyuncuları güvenlik mesafesi zor olmamalı.
** Oyunu soyguncular sayısını ayarlayabilirsiniz NPC ve zorluk istediğiniz derecede karşılamak için entelektüel, aynı zamanda farklı silah seçimi ve değiştirme çeşitli olabilir. Özellikle keskin nişancı tüfeği kadar tam ivme, (silahlar vb M249, M4A1, AK47, M3, MP5, MAC10, Ağustos, SG552, P90, Desert Eagle, el bombası ve var.). Ile ateşli silahların çoğu türleri oyun,
** gibi İyi bir çekim oyunu, elbette, oyunda seçtiğiniz için birkaç klasik savaş haritaları çöl, şehir, kar, vb, farklı bir çekim keyfi yaşayacaksınız, orada vardır.
** Oyunu gerçekçi sahneler vardır, esnek savaş modu, yoğun savaş sahneleri tam Dünyanın en iyi, hızlı ritmin genel duygu yanı sıra arayüzü basit, düz kontrol, nadir eğlenceli FPS oyunudur.

Silah Strike 3d Silah Strike 3d Silah Strike 3d Silah Strike 3d Silah Strike 3d Silah Strike 3d

google play indir

 

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Grand Theft Auto 3 android oyun hileli indir apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
android Sonic The Hedgehog oyunu indir

Sonic The Hedgehog İNDIR STRATEJI OYUNLARI 11111 Derecelendirme 3.01 (1808 Oy) Sonic The Hedgehog Sonic Team beri franchise birçok başlık geliştirmiştir. Ilk personel...

Kapat