Gunship Battle Helicopter 3D Hile Apk İndir – 2.2.60 Alışveriş Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Gunship Battle Helicopter 3D Hile Apk İndir – 2.2.60 Alışveriş Hileli 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Gunship Battle : Helicopter 3D 2.2.60
GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D, Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en iyi helikopter savaşı oyunlarından bir tanesidir. Oyunda helikopter pilotu olarak helikopterinizi kontrol edecek Dünya’nın dört bir yanındaki bölgelerde operasyonlar yaparak düşmanlarınızı yok edeceksiniz.

3 boyutlu grafikler ile hazırlanan oyunda modern askeri teçhizatlardan yararlanılmış ve uçuş kontrol simulasyonu kullanılmıştır. Oyunu oynarken kendinizden geçerek zamanın nasıl geçtiğini farketmeyebilirsiniz.

Oyunda sahip olduğunuz helikoptere farklı silah ve donanımlar yerleştirebiliyorsunuz. Seçimler tamamen sizin kişisel isteklerine kalıyor. Bu nedenle kendinize özel güçlü ve hızlı bir helikoptero luşturabilirsiniz. Farklı hikayeler içerisinde verilen görevleri sırayla tamamlayarak oynayacağınız oyunda ustalaştıkça zorluk seviyesini arttırabilirsiniz.

Uçuş simulasyonları ile karşılaştırıldığında rahatlıkla söyleyebilirim ki, Gunship Battle oyununun kontrolleri oldukça hassas ve rahat. Bu sayede oynarken zorluk yaşamazsınız.

Helikopterli aksiyon oyunları oynamanın hoşunuza gideceğini düşünüyorsanız GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D’yi hemen ücretsiz ve modlu olarak aşağıdan Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

android oyun, android oyun indir, gunship battle helicopter 3d hile apk, gunship battle helicopter 3d alışveriş hile apk, gunship battle helicopter 3d altın hile apk, gunship battle helicopter 3d mod apk, gunship battle helicopter 3d 1.22 mod apk, gunship battle helicopter 3d hack, gunship battle helicopter 3d alışveriş hile, gunship battle helicopter 3d altın hile, gunship battle helicopter 3d 1.22 apk hile, gunship battle helicopter 3d 1.22 apk mod, gunship battle helicopter 3d 1.22 hack apk, gunship battle helicopter 3d 1.22 alışveriş hile indir, gunship battle helicopter 3d 1.22 altın hile indir, gunship battle helicopter 3d 1.22 , gunship battle helicopter 3d 1.22 apk hack, gunship battle helicopter 3d 1.22 hile indir, gunship battle helicopter 3d 1.22 sınırsız alışveriş, gunship battle helicopter 3d 1.22 sınırsız altın, gunship battle helicopter 3d apk hack, gunship battle helicopter 3d apk hile, gunship battle helicopter 3d elmas hile
görüntü
gunship battle helicopter apk mod


gunship battle helicopter apk mod

bilgi
adı
GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D
sürümü
2.2.60
boyut 68M
dil İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk ve OBB dosyalarını indirin.
2. com.theonegames.gunshipbattle isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörüne atın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
NE HİLESİ VAR?
Alışveriş Hileli
Para Hileli
NOT: Arkadaşlar yeni sürüm modlusu henüz çıkmadı eklenecektir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Mini Racing Adventures Apk İndir – 1.7.4 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve Mini Racing Adventures Apk İndir – 1.7.4 PARA HİLELİ indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Mini Racing Adventures Apk İndir – 1.7.4 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Mini Racing Adventures...

Kapat