HTC One M7 Özellikleri

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve HTC One M7 Özellikleri 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

HTC One M7 ÖZELLİKLERİ Nasıl Bir Telefon?

HTC yeni telofonu one özellikleri, HTC’nin şu ana kadar çıkardığı en güçlü ve en yeni telefon olan HTC One’ı Londra’da gördük ve ilk izlenimlerimizi bu sayfada dakika dakika paylaşıyoruz.

HTC‘nin şu ana kadar çıkardığı en güçlü ve en yeni telefon olan HTC One’ı Londra’da gördük ve ilk izlenimlerimizi bu sayfada dakika dakika paylaşıyoruz.

HTC One 19.02.2013 Yeni Telefonunu Kendi Sitesinde Tanıtıyor.
Tanıtım Filmi Sona Erdi Telefonu İncelemek İçin www.htc.com Adresinden İnceleyebilirsiniz.

İŞTE YENİ HTC ONE
19022013-280
Fotoğrafta, keskinliği ile ünlü 50 mm objektif yer alıyor. Burada dikkat çekici ayrıntılardan birisi objektifin köşelerinde yeşil renkte yer verilen yeşil rakamlar. Bu rakamlar, 19 Şubat’ı yani toplantısının yapılacağı günü işaret ediyor. Twitter hesabından bu şekilde bir fotoğraf paylaşılması, duyurusu yapılacak model ya da modellerin kamera açısından üst seviye performans vereceği konusunda bize fikir veriyor. Ya da kamera hususunda firma çok yenilikçi bir çözüm üretebilir. Yani hem fotoğraf hem de video çekimi konusunda HTC’nin yeni modellerinde bambaşka bir kamera deneyimi yaşayabiliriz.

HTC One Video

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan LG'den Kavisli Televizyon bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve LG'den Kavisli Televizyon haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
LG’den Kavisli Televizyon

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LG'den Kavisli Televizyon...

Kapat