Hungry Shark Evolution v1.3.13 Sınırsız Para ve Pırlanta Hilesi İndir


[​IMG]

[​IMG]

Yılın 2013 *** Oyunu! *** ( TIGA Awards)Hayatta kalma nihai test bir köpekbalığı gibi yaşam deneyimi . Çene 3D grafik ve aksiyon dolu oyun bırakarak . 10 ton Büyük Beyaz Köpekbalığı bir yavru büyür ! Merak ve tehlike dolu bir farklı sucul dünya yolunuzu yiyin .Lezzetli deniz yaratıkları , yüzücüler , kaplumbağa ve dev bir adım atmak için balıkçılar bayram . Savaş düşman köpekbalıkları , denizaltılar ve derin bir garip yaratıklar . Büyük hiscores kazanmak için açılan ikramiye zinciri !Görevleri tamamlamak ve madeni paralar ve mücevherler kazanmak için hazine bulmak . Sizin köpekbalıkları yeteneklerini yükseltme bu senin geçirin veya özel hayat kurtarıcı ürün satın . Mako Shark , çekiç , Tiger Shark ve her şeye gücü yeten Büyük Beyaz : Denize en vahşi hayvanlar kilidini ilerlemeÖzellikler :✔ Konsol kaliteli 3D grafikler✔ 5 Shark tür büyümeye ve yükseltme✔ Bebek Köpekbalıkları ve diğer harika ekstralar aç!Terörize etmek ✔ büyük bir serbest dolaşım dünya✔ Sezgisel dokunmatik veya tilt kontrolleriKeşfetmek için ✔ Batık hazineYemek ✔ birçok garip ve harika yaratıklarTamamlamak için ✔ 45 misyonlar✔ Bir saat robot gibbon✔ Facebook sosyal özellikleri✔ Google Oyun Oyna başarıları ve hi -skorları liderler★ yolda Düzenli güncellemeler – yeni özellikler , içerik ve zorlukları sizin için daha geri gelmesini sağlayacak !

İndirme Linkleri

APK DOSYASİ : İNDİR

SD:Android/obb/com.fgol.HungrySharkEvolution/ İçine Atilcak Dosya : İNDİR

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android Oyunlara Hile Yapma Programi GameCIH İndir! bdosyasını ve bedava android uygulamasını Android Oyunlara Hile Yapma Programi GameCIH İndir! indir ve Android Oyunlara Hile Yapma Programi GameCIH İndir! yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Top Eleven Token Hilesi APK Android 20.11.2013

Futbol takımınızı zafere taşıyın! Top Eleven, kendi takımınızı oluşturup yönettiğiniz ve aynı zamanda milyonlarca oyuncunun yarıştığı en popüler online oyundur!**35’dan...

Kapat