internetsiz en iyi android oyunları tanıtım indir

internetsiz oyunları tanıtım indir

Çevrimiçi oyun yıllardır beri popüler ve mobil işletim sistemleri gelişine, bir sonraki seviyeye gitti. Bugünün dünyasında, bir internet bağlantısı, mobil oyunların en oynamak için gereklidir ama biz bir uçağa veya bir uzun yol yolculuk ve internet yeterli erişiminiz yoksa gibi ne yazık ki bazen biz durumlarda olacaktır. Yani bu tür durumlarda, tek seçenek kalır kendimizi oyalamak için çevrimdışı çalınabilir bazı ilginç oyunlar sahip olmaktır.

android oyunlar-çevrimdışı

 

Neyse ki, oyun mağaza uzakta o sıkıntıdan uzak kalmak için yardımcı olabilir oyunlar bol vardır. İşte herhangi bir internet bağlantısı olmadan saatlerce zevk olabilir koşucular ve misyon oyunları strateji ilginç android oyunların listesi vardır.

Temple Run 2

sonsuz ücretsiz koşucu oyunu Android ve yeni sürümü Temple Run 2 büyük hitlerinden biri çok daha ilgi çekici, neredeyse her açıdan selefinden daha olduğunu.devamı, her koşucu için puan ve hatta özel güçleri artırmak için bağımlılığı artı güzel grafikler ve göz kamaştırıcı yeni ortamda, bir şekilde daha fazla engeller, kilidini açmak için daha fazla başarıları ve daha fazla powerups aynı ruhu sağlar. 170 milyon indirme ile, oyun büyük bir zaman katil.

Temple Run 2 İndir

Angry Birds

Soru çevrimdışı oynama geldiğinde bir fizik tabanlı oyun olması gerekir. Oyun her ve dünyada ve tüm platformlarda kritik takdir alan serisinin her oyunu kez test durdu.Tüm oyunlar harika ama olsa biz sadece bazı ilginç oyun oyun deneyimini geliştirmek için eklenen bulunur Angry Birds Star Wars 2 ‘adlı dizi tavsiye ederim. Şimdi sadece domuz açgözlü Federasyonu’na karşı sadece ‘iyi kuvvet’ seçmek zorunda değilsiniz, ama aynı zamanda durumu tersine çevirebilirsiniz ve iyi adamlar yenilgi Domuz yan katılabilirsiniz. (Yalnızca bazı ülkelerde mevcuttur) Hasbro Telepod gibi yeni özellikler tarama QR Code üzerinden oyun içine sevdiğiniz karakteri teleport olanak verirken oyunu daha heyecanlı hale getirmek için, 30 yeni farklı kuşlar ve 120 seviyeleri eklendi. Bir çığır açan bir karakter anahtarı herhangi bir zamanda sapan kendisinde karakterleri takas edelim.

Angry Birds İndir

Zombies 2 Plants vs

Oyun kritik değerlendirir ve birçok ödül ton kazandı ve aslında o kadar alma layık.süper hit kule savunma strateji oyunu için devamı artık çılgın macera ile dokunmatik cihazlar ve tabletler için daha eğlenceli getiriyor. Şimdi önceki sürümünden daha fazla bitki, farklı zombiler, üç yeni ortamlar ve saatler boyunca meşgul tutmak için artan zorluk seviyesi vardır. , Fiske çimdik ve zombi zap inanılmaz Parmak güçler şimdi vardır. Yıldızları toplayarak daha düzeyleri kilidini ve genelinde beyin-alay zorlukları yenmek.

Zombies 2 vs indirin Tesisleri

Fruit Ninja

sulu aksiyon oyunu almak kolay ve herhangi bir internet bağlantısı baş ağrısı olmadan meyve katliam bir, squishy Sıçratan ve tatmin edici bir yolculuğa götürür, tüm yaş gruplarında sıcak favori. Üç farklı mod Klasik, Arcade ve Zen sizin bölmek ve renkli meyve yükler yolumuzu püskürteceğim sağlar. Karambol kullanarak bir süre için zaman durdurmak ve size puan iki katına meyve ile çizgi izin yanı sıra meyve filosu olan ‘Frenzy’ modu, kullanıcıya cazip heyecan verici güç-ups ve süper meyve ile cephanelik artırabilir screen.Weapons ve arka her iki taraftan kesilmiş hazır oyun deneyimini geliştirmek için açılabilir. büyük zaman-katil bir Android kullanıcıları için karşıdan gerekir.

Meyve Ninja İndir

Jetpack Joyride

Bu eğlenceli sevgi dolu oyun oyun bir dönüm noktası olduğunu ve eğlenceli bir patlama olduğu. sonsuz koşucu cum eylem video oyunu Meyve Ninja oluşturduk aynı geliştiricilerin beynin kaynaklanmaktadır. Sadece bilim zalimleri bir gizli laboratuvar ile patlatma yoluyla koşucusu başlamak ve onların pençesinden deneysel jetpacks kaçırmak. Yüksek scoreeasier doğru yol yapacak fazla jetpacks ve gadget’lar kazanmak için paraları toplayın. Belki de bu oyun kalabalığın öne yapmak ne onun cilalı kontrolleri, kolaylıkla her komutu alır kusursuz dokunmatik ve musluk olduğunu.Jetpack Joyride sadece Android ve iOS için kullanılabilir, ancak son zamanlarda o kadar iyi PlayStation konsolları için piyasaya oldu.

Jetpack Joyride İndir

Tümsek Yarış

Başka bir fizik tabanlı oyun dünya çapında Android kullanıcıları milyonlarca sıcak bir favori. Oyunun suggestthat Uzman yorumlar Android üzerinde en olumlu kullanıcı yorumları sahibinin biridir. fizik tabanlı oyun kolayca çöller, karayolları, ormanlar ve hatta ay ve mars farklı ortamlar arasında inişli çıkışlı sürmek saat her yaştan insanları meşgul olabilir. Sadece ile binmek para kazanmak, oyun yoluyla ilerleme olarak size benzersiz sürüş deneyimi verecek forcewhich süspansiyon anddown motoru geliştirerek daha ortamları ve boostvehicles kilidini.

Tümsek Yarış İndir

Riptide GP

Şimdi strateji yarış oyunları hareket, bu Android platformu için yapılmış eşsiz su yarış oyunu biridir. Riptide GP su yarış oyunu yüksek işlemciler üzerinde gerçek zamanlı yansımaları ile süper-gerçekçi fizik tabanlı oyun. Oyun kanalları ve gizemli araştırma tesisleri büküm, fütüristik şehir manzaralarına kompresörlü hidro jet devirli ise yansıyan grafik detayları ve ortamlarda yüksek seviyede sahiptir. stunts ve hızları niteliklere sahip kişi ölüm meydan okuyan hileler kapalı gösteren ve köpük ve sprey dinamik sel ile zafer hattına araç artırılması, kocaman yaklaşan dalgalar kapalı masif hava kapmak zorunda oyunun ustasıdır. Bu oyun sadece nominal tutarı amorti satın değer. Üç oyun modları becerilerini test ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan saatlerce işgal tutmak için sağlanmaktadır.

Riptide GP İndir

Ölü Tetik

first-person shooter, küresel zombi kıyamet gerçekleşir ödüllü zombi temalı bir video oyunudur. Milyonlarca insan onların hayatta kalmak için mücadele başlattık insanlık dünyasına girin. Ölü tetik 2 büyük ölçüde sezgisel kontroller ve ayrıntıları görülmemiş seviyesini gösterir öncü grafikleri ile selefi üzerinde gelişmiştir. Oyun toprak ve Undead öldürme 15 farklı ortamları keşfetmek için üç yeni bölge sağlar. Herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaz iyi bir zaman katil.

Ölü Trigger İndir

Asfalt

Deli atlar ve varil rulo yaparak çarpıcı görseller, spor ve lüks arabalar yaşamak istiyorsanız, o zaman bu Android diğer platformlarda kullanılabilir andwas ortaya gelmeden önce wanted.The oyun çok inşa edilmiş oyun olduğunu. Android platformu üzerinde başlatma oyun pazarında o sıradışı destek vermiş ve o zamandan beri yarış simülasyonu video oyunları ilk öncelik biri olmuştur. Tüm versiyonlar kendi oyun kaliteleri ama güncel sürümü mükemmel olmasına rağmen Asfalt 8 Havadan dinamik performans ile geliyor, yeni grafik motoru ile güçlendirilmiş yüksek hızda hava stunts yoğun sürüş deneyimi sunmak için. Sadece yeni özellikler bol bizim gerçek dünya gibi dokuz yeni egzotik ortamlar keşfedin. Online ve offline hem de çalışır.

Asfalt İndir

Need for Speed

İşte bizim son listede bir ama en az değil. tüm oyun platformlarında büyük tanıma toplayan sonra oyun şimdi elinden geleni sınırları mobil oyun itti. yarış video oyunu hem tek ve çok oyunculu çevrimiçi modda çalışır. For Speed ​​Most Wanted baskı daha fazla derde ve acımasız sokaklarda polis kuvveti ile çekici söylüyorlar şimdi ne sunuyor Need. Yarış ve sıcak Porsche 911 Carrerra S gibi araba, Viper GTS kovalayan, Hummer H1 Alpha şimdi daha sevindiricidir. Özelleştirin ve dünyanın 40 süper otomobil toplam kilidini ve çene bırakarak grafik ve izin yok-frenli yoğun araç hasar ile birlikte istediğiniz şekilde yarış. High-end telefonlarda daha iyi çalışır Mükemmel zaman katil oyunu.

For Speed ​​indir Need

En iyi seçimdir nedir?

Bildiğiniz gibi, liste tükenmez ve süresi kısa. Biz bizim listede aşağı daralmış ve aynı zamanda da benim Su Nerede gibi diğer favori oyunlar hariç sabit zaman, Goo ve Karanlığın Ordusu etc.Here bizim liste Dünya, en iyi Android çevrimdışı oyun listesini derleme görevi verildi eğer, senin seçimler ne olurdu? Biz aşağıda yorum bölümünde bu görmek için seveceksiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android cihazlar için en iyi müzik uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Android cihazlar, android müzik ve Android uygulama indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
IPhone 5C vs iPhone 5S vs HTC One vs Galaxy S4: Özellikler Karşılaştırması

  Apple 5S hakkında söylediği ve 5C are gerçek olamayacak kadar geldi hemen hemen her şeyi insanlar gibi kilit altında...

Kapat