Angry Birds Fight! Hile Apk İndir 2.3.1 – Sınırsız Coins

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Angry Birds Fight! Hile Apk İndir 2.3.1 – Sınırsız Coins 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Angry Birds Fight! v2.3.1
Çılgın Kuşlar Bu Kez Teke Tek Dövüşüyor

Angry Birds Fight, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz yepyeni bir Angry Birds oyunu. Angry Birds Stella POP! oyunundan sonra karşımıza çıkan yapım adından da anlayacağınız üzere kızgın kuşların domuzlarla teke tek dövüşü üzerine kurulu.

Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Fight, üçlü eşleştirme üzerine kurulu ve oynadıkça oynamak isteyeceğiniz bir yapım. Oyunda Red, Chuck, Stella, Matilda, Bomb, Blues gibi serinin yeni oyunlarında karşımıza çıkan karakterlerle domuzcuklara karşı mücadele ediyoruz. Dövüşme ise oldukça ilginç. Öncelikle tabloda oyunun öne çıkan karakterlerini birbiriyle eşleştiriyoruz. Bunun için 45 saniye süre veriliyor. Süre sonunda kızgın kuşlardan biri ile domuzcuklar karşı karşıya geliyor. Kısa ve hızlı geçen dövüşlerde müdahale edemiyor, sadece izliyoruz.

Bazen tropik bir adada, bazen denizin ortasında, bazen de yemyeşil bahçelerde dövüştüğümüz oyunda seçilebilir ilk karakter tahmin edeceğiniz üzere ekibin lideri konumunda cesaret ve güçlü olması ile dikkat çeken, savaşta oldukça saldırgan davranan Red. Dövüşleri kazandıkça oyuna yeni karakterler dahil oluyor. Oynayabildiğimiz diğer karakterler arasında bir ninja kadar hızlı ve bir dalgıç kuşu kadar çılgın hızlı düşünen ve rakibinin başını döndüren Chuck, güzelliği ile etkileyen kabarcık çıkararak rakibini havada uçuran Stella, yumurtaları canı pahasına koruyan Matilda, gücünü nasıl kullanacağını bilmeyen imha uzmanı Bomb ve üçlü olarak hareket eden dövüşte ne yapacağı belli olmayan ve kesinlikle küçümsenmemesi gerek Blues yer alıyor. Bu karakterler dediğim gibi ilerledikçe açılıyor.

Çoklu oyuncu desteği sayesinde arkadaşlarımızı davet edip onlarla birlikte oynayabildiğimiz yeni Angry Birds oyununda dövüş kazandıkça kızın kuşlarımızın güçlerini yenileyebiliyoruz. Hayatımızı etkileyen ve saldırıcı gücümüzü artıran kask ve çeşitli silahların yanında aksesuarlar alarak avantaj sağlayan yetenekler ekleyebiliyoruz. Bunları dövüş sonlarında kazandığımız altınlar ile açabiliyoruz.

Angry Birds Fight, bulmaca ve savaş öğelerini içeren süper eğlenceli bir Angry Birds oyunu olmuş ve hem tekil hem de arkadaşlarla beraber oynanabilmesi oldukça güzel.

android oyun, android oyun indir, angry birds fight hile apk, angry birds fight para hile apk, angry birds fight altin hile apk, angry birds fight mod apk, angry birds fight 2.2.1 mod apk, angry birds fight hack, angry birds fight para hile, angry birds fight altin hile, angry birds fight 2.2.1 apk hile, angry birds fight 2.2.1 apk mod, angry birds fight 2.2.1 hack apk, angry birds fight 2.2.1 para hile indir, angry birds fight 2.2.1 altin hile indir, angry birds fight 2.2.1 , angry birds fight 2.2.1 apk hack, angry birds fight 2.2.1 hile indir, angry birds fight 2.2.1 sinirsiz para, angry birds fight 2.2.1 sinirsiz altin, angry birds fight apk hack, angry birds fight apk hile, angry birds fight elmas hile
görüntü


bilgi
adý
Angry Birds Fight!
sürümü
2.3.1
boyut 71M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.


Ne Hilesi Var?
1. Free Lives
2. Free Ship Lives
3. Free Arena Tickets
4. Unlock All Birds

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan This War of Mine Apk İndir – 1.3.9 HİLE bdosyasını ve bedava android uygulamasını , android hile ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
This War of Mine Apk İndir – 1.3.9 HİLE

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve This War of...

Chiudi