Çevrimdışı Sözlük (TR/EN)

Otomatik öneri kullanıcıya bırakıldı. Telefonu yavaş olanlar bu özelliği ayarlar menusunden kapatabilir.Herkesin telefonunda iyi işlemci yok. Bazı telefonlarda gayet hızlı çalışıyor fakat bazılarında aramayı çok yavaşlatıyor. Artık önerileri yandaki soru işaretli butona basarak görebilirsiniz. Kelime anlamlarını da eskisi gibi üzerlerine tıklayarak görebilirsiniz. Kelime telafuzlarını da anlamların üstüne tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Arka plan ve yazı renklerini beğenmeyenler istedikleri gibi değişebilirler. Arayüz rengi hakkında çok olumsuz mesaj geliyordu o yüzden seçimi size bırakyıorum istediğiniz renkte kullanın.
Sözlükte olmayan kelimeleri elle ekleyebilirsiniz. Ayarlar sekmesinde ilgili bölüm var.
Yorumlarınızı e-mail ve google play aracılığıyla iletebilirsiniz. Lakin yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışalım. Eksik olduğunu düşündüğünüz kısımları hakaret ederek değil de düzgün bir biçimde belirtirseniz sevinirim. Elimden geldiğince sizlerden gelen yorumlar neticesinde değiştirdim programı. Eklenmesini istediğiniz şeyleri yorumlarınızda belirtebilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Nerde Bu Otobus? bdosyasını ve bedava android uygulamasını Nerde Bu Otobus? indir ve Nerde Bu Otobus? yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Uçak Bileti by Maximiles

Uçak Bileti Uygulaması, Türkiye'nin ilk yurtiçi mobil uçak arama motorudur. Uçak Bileti uygulaması ile tüm iç hat uçuşları karşılaştırmalı olarak;...

Chiudi