Cool Wallpapers HD

Play Store üzerindeki yorumları samimi bulmadığımı baştan belirtmek istiyorum. Uzun zamandır LG-L5’imde kurulu ve beğenerek kullanıyorum. Geniş bir arşivi var ve kullanımı çok rahat. Bazıları resimler yatay diye sevmemiş vs. Zaten ekranımızı 3 veya 5 ekranlı olarak kullandığımız için elbette resim yatay olması daha iyi kaydırdığımız zaman resmin kayması hoş oluyor. Ayrıca programımızda – uygulamamızda arama yapacağınız zaman programın kendi arşivi yanısıra picasa ve flickr üzerindeki resimlerden de arama yapabiliyorsunuz. Resmi seçip isterseniz direkt olarak arkaplan wallpaper olarak ayarlayabiliyor ya da galeriye kaydedebiliyorsunuz. İndirdiğiniz resimler direkt olarak galeride çıkacaktır ve daha sonra kullanabilirsiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir indir ve Kies Air Nedir? Ne işe Yarar? Kies Air İndir yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Relax and Sleep

Geceleri uyku problemi çekiyorum, geceleri uyuyamıyorum, şehrin gürültüsünden bıktım, rahat ve sakin bir ortam arıyorum, uyurken rahat bir uyku çekmek...

Chiudi