Grand Theft Auto 3 Apk DataTek Link FULL İndir

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Grand Theft Auto 3 Apk DataTek Link FULL İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Grand Theft Auto 3 Android Apk DataTek Link FULL İndir

–GÖRÜNTÜLER–
–GÖRÜNTÜLER–

(BOYUT: 9.5MB)
———————————–
(BOYUT: 586.9MB)
  1. Apk Dosyasını indirin (Rar Dosyası içindedir)
  2. DATA OBB dosyasını indirin. (Rar Dosyası içindedir)
  3. “com.rockstar.gta3” Klasörünü “sdcard/Android/obb” klasörüne kopyalayın.Eğer obb klasörü yoksa aynı dizinin içerisine obb adında bir klasör oluşturup “com.rockstar.gta3” oluşturduğunuz klasöre kopyalayın.
  4. Apk Dosyasını çalıştırın.
  5. Oyun otomatik kurulacaktır.
UYARI : Oyunu yukarıda anlattığımız gibi sırasıyla kurduktan sonra oyunu açtığınız zaman bir defaya mahsus olmak üzere internet erişiminiz olmak zorundadır.Sunucu oyun datasını kontrol edecek ve oyun açılacaktır.
SAYGILARLA, MUTLULUKLAR HER ZAMAN SİZİNLE OLSUN.
DİĞER PAYLAŞIMLARIMIZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan InstaFace v3.15 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve InstaFace v3.15 Android Apk İndir haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
InstaFace v3.15 Android Apk İndir

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve InstaFace...

Chiudi