Grand Theft Auto 3 Apk İndir – 1.6 MEGA MOD (HIZLI)

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Grand Theft Auto 3 Apk İndir – 1.6 MEGA MOD (HIZLI) 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Grand Theft Auto III
2001 yılında piyasaya çıkan ve oyun dünyasının bugün geldiği durumu şekillendirmede büyük etkisi olan oyunlardan bir tanesi de Grand Theft Auto III, yani herkesçe bilinen adıyla GTA3 oldu. Çıktığı dönemlerde adını duymayan neredeyse hiç kimsenin kalmadığı bu efsane oyun şimdi de Android işletim sistemi yüklü mobil cihazlar için indirilebilir durumda.

Pek çok kez yılın oyunu ödülüne layık görülmüş bu serinin başlangıcını kaçırdıysanız, artık Android yüklü cihazınızı kullanarak kaçırdığınız şeyleri görebilirsiniz.

görüntü

bilgi
adı
Grand Theft Auto III
sürümü
1.6
boyut 620M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
2. OBB dosyasini indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atin
3. Oyunu çalistirin.

NE HİLESİ VAR?
1. Infinite stamina
2. Invincible
3. All weapons
4. Rapid fire
5. Infinite ammo
6. Infinite money
7. Invincible player car
8. Non-player cars explode easily
9. DRM bypassed
10. Perfected savegames on slots 1-3

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Frontline Commando 2 Hile Apk İndir – 3.0.3 Altın Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Frontline Commando 2 Hile Apk İndir – 3.0.3 Altın Hileli indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Frontline Commando 2 Hile Apk İndir – 3.0.3 Altın Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Frontline Commando 2...

Chiudi