İnfinite Flight Simulator Apk İndir – 16.02.1 Herşey Açık

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve İnfinite Flight Simulator Apk İndir – 16.02.1 Herşey Açık 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Infinite Flight Simulator 16.02.1
Infinite Flight Simulator oyunu Android platformundaki en gerçekçi uçuş simülasyonlarından birisi. Öyle ki ücretli olmasına karşın şimdiye kadar 100 binden fazla indirildi. Oyunda her uçağa özel bir kokpit bulunuyor ve aynı zamanda kontrol sistemleri de birbirlerinden farklı. Uçağın kalkış ve iniş sistemleri, uçuş planlaması gibi ekstra kullanabileceğiniz özellikler de bulunuyor.

Oyundaki atmosfer de sürekli değişiyor ve hava koşullarına uygun olarak uçağı yönetmeniz gerekiyor. Toplamda 35 uçağın yanı sıra 14 farklı bölgede sürüş yapabilirsiniz. Infinite Flight Simulator Google Play üzerinde 14 TL üzerinden satılıyor olsa da sitemizden full apk olarak indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar.

görüntü


bilgi
adı
Infinite Flight Simulator
sürümü
16.02.1
boyut 41M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Crashlands Apk İndir v1.1.1 – FULL RPG Oyunu bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Crashlands Apk İndir v1.1.1 – FULL RPG Oyunu indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
En iyi Android oyunlar: 2016 yılının popüler oyunları

En iyi Android oyunlar: 2016 yılının popüler oyunları Burada at AndroidPIT , biz Play Store'un sayısız başlıkları gezinmek yardımcı olmak...

Chiudi