iPhone Dosya Kurtarma – iPhone Data Recovery

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve iPhone Dosya Kurtarma – iPhone Data Recovery 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Bu yazımda sizlere bir çok kullanıcının ihtiyaç duyduğu bir programı paylaşmak istiyorum.

iPhone telefonlar için veri kurtarma programı olan ve işinde başarılı olan bu yazılım ile iPhone telefonlarınızda silinmiş dosyaları geri getirebilir ve veri kaybını önlemiş olursunuz. SMS, arama geçmişi, rehber, resim, müzik, fotoğraf gibi silinmiş verilerinizi de kurtarabilirsiniz. Ayrıca whatsapp ve facebook messenger verilerini yani konuşmalarını yazışmalarını da geri getirebilirsiniz.

Programın ana özellikleri :
• kayıp veya silinen rehber, fotoğraf, video, SMS , arama geçmişi, vb.
• Doğrudan tarama için iPhone, iPad ve iPod Touch için silinmiş veri kurtarma.
• Bulduğunuz dosyaları ön izleme yapıp bilgisayarınıza kaydedebilme.
• iOS 7 – 8 ve iOS cihazlar dahil olmak üzere iPhone 5S/5C/5/4S/4/3GS, iPad Mini/iPad Retina Display/The New iPad/iPad 2/iPad 1 ve iPod touch 5G/4G destekler.

Not : iPhone 6 da test edilmemiştir. Uygun bir zamanda iPhone 6 içinde test edilecektir.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Ubuntu 15.10 İşletim Sistemi Yayınlandı bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Ubuntu 15.10 İşletim Sistemi Yayınlandı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Ubuntu 15.10 İşletim...

Chiudi