istanbul escort

Kulüpler Birliği’nden Terör Açıklaması (Canlı Yayın)

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kulüpler Birliği’nden Terör Açıklaması (Canlı Yayın) 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Terörden maçların da etkilenmesi Süper Lig ekiplerini harekete geçirdi.

Son haftalarda artan terör tehdidi ve bu tehdidin spor müsabakalarını etkilemesi Süper Lig’de mücadele eden takımları harekete geçirdi.

Kulüpler Birliği, “Teröre karşı birlik çağrısı ve Süper Lig A.Ş. işleyiş esasları üzerine istişare” gündemi ile toplandı.

Toplantı, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın çağrısı üzerine Süper Lig’de mücadele eden 18 kulüpten de temsilcinin katılımıyla gerçekleşti.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Gençlerbirliği Kulübü başkanı İlhan Cavcav ve Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın haricinde diğer kulüpler toplantıya başkan seviyesinde katıldı.
Gündemde, son günlerde artan terör olaylarına karşı spor camiasının atılması gereken adımlar vardı. Süper Lig Anonim Şirketi ile ilgili işleyiş esasları da toplantıda konuşulan bir diğer konu oldu.
Toplantının ardından kulüp başkanları birlikte kameraların karşısına geçti.

Bu arada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 15.00’te Huber Köşkü’nde Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ve Süper Lig’de yer alan 18 Kulübün başkanının kabul edecek.

Canlı yayını izlemek için TRT Spor kanalına tıklayın.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Belçika da Bombalı Terör Saldırısı 13 Ölü 30 Yaralı var bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Belçika da Bombalı Terör Saldırısı 13 Ölü 30 Yaralı var haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Belçika da Bombalı Terör Saldırısı 13 Ölü 30 Yaralı var

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Belçika da Bombalı...

Chiudi