Nusaybin’de 3 asker şehit oldu

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Nusaybin’de 3 asker şehit oldu 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik operasyonda 1 özel harekat polisi ve 3 asker şehit düştü. Alınan bilgiye göre, ilçede ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından terör örgütü PKK mensuplarının yakalanması, tuzaklanan patlayıcıların imhası, açılan çukurların kapatılması, kurulan barikatların kaldırılması için Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve emniyet unsurlarınca 14 Mart’ta başlatılan müşterek operasyon sürüyor. Güvenlik güçlerince Dicle Mahallesi’nde arama tarama faaliyeti sürdürülürken, teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada bir polis memuru ağır yaralandı. Nusaybin Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı polis, müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

3 ASKER ŞEHİT OLDU
Mardin’in Nusaybin ilçesinde 3 asker şehit oldu. Terör örgütü PKK mensuplarının kazdığı hendek, kurduğu barikat ve gerçekleştirdikleri eylemler nedeniyle 14 Mart’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının sürdüğü Nusaybin’de, operasyon aralıksız devam ediyor. Dicle ve Fırat Mahallelerinde yoğunlaştırılan operasyonda, teröristlerin saldırısı sonucu 3 asker şehit oldu.

ÖZEL HAREKETÇI ŞEHİT
Bugün sabah saatlerinde teröristlerin el yapımı patlayıcı ile düzenlediği saldırıda da 1 özel harekat polisi şehit olmuştu. İlçede operasyon sürüyor.

Kaynak: AA/İHA

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kulüpler Birliği'nden Terör Açıklaması (Canlı Yayın) bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Kulüpler Birliği'nden Terör Açıklaması (Canlı Yayın) haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Kulüpler Birliği’nden Terör Açıklaması (Canlı Yayın)

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kulüpler Birliği'nden Terör...

Chiudi