Puffin Web Browser Pro Apk İndir v4.7.3.2441-Puffin Apk

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Puffin Web Browser Pro Apk İndir v4.7.3.2441-Puffin Apk 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Puffin Web Browser Pro Apk İndir v4.7.3.2441-Puffin Apk

Puffin Web Tarayıcısı harika hızlı bir Mobil Flash Tarayıcısıdır. Kullanıcılar bir kez Puffin’i kullanmanın heyecanını yaşadıktan sonra, sıradan Mobil İnternet bir işkence gibi geliyor. Puffin Adobe Flash uygulamasını 24 saat destekler, Puffin Pro premium sürümüdür.Play Store fiyatı 8,82TL dir.Sitemizden Pro sürümünü ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Harika Hızlı: Puffin sınırlı kaynak cihazlardan bulut sunucularına iş yükünü kaydırarak mobil taramayı hızlandırır ve kaynak isteyen websayfalar telefonunuz veya tabletinizde super hızlı çalışır.
Bulut Koruma: Puffin uygulamasından Puffin sunucusuna yapılan tüm trafik şifrelidir, bu korsanlara kaşı korumadır. Puffin ile güvenli olmayan halka açık WiFi kullanmak güvenlidir, fakat çoğu tarayıcı için hiç de güvenli değildir.
En son Flash: Bulur sunucumuzu geliştirmeye ve Flash oynatıcısının bulut üzerinden en son sürümünü (18) sağlamaya devam ediyoruz.
Bant genişliğinizi tasarruf edin: Puffin utilizza un algoritmo di compressione proprietario per trasmettere i dati di Internet per il dispositivo e la larghezza di banda farà risparmiare quasi il 90% sul normale navigazione web. (Si prega di notare che richiedono una larghezza di banda di video normale pubblicato i contenuti Flash o utilizzo del üzre Internet.),,tr,☆ velocità di caricamento della pagina Incredibile e rendering,,tr,☆ supporto di Adobe Flash (Android 4.4 è anche alto),,tr,☆ clienti indiir Cloud (fino a 1g per file),,tr,Modalità Teatro per i video Flash e giochi ☆,,tr,☆ tocco del mouse virtuale e game pad,,tr
Özellikler:
☆ İnanılmaz sayfa yüklemesi ve oluşturma hızı
☆ Adobe Flash desteği (Android 4.4 ’da da çalışır)
☆ Buluta indiirme (dosya başı 1G’ye kadar)
☆ Flash videolar ve oyunlar için tiyatro modu
☆ Sanal dokunmatik fare ve oyun tablası
☆ Eklenti fonksiyonları (Pocket, Evernote, Facebook, çevirme ve fazlası)
☆ Araç çubuğu vey an çubuk için renkli tema
☆ Tam web deneyimi (masaüstü ve mobil görünüm)
☆ Gizli sekmesi: app Auto-temiz tarama faaliyetleri
Puffin Web Browser Pro Apk v4.7.3.2441

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Game Killer v4.26 GÜNCEL APK(TÜM OYUNLARDA HİLE YAPIN) bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Game Killer v4.26 GÜNCEL APK(TÜM OYUNLARDA HİLE YAPIN) haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Game Killer v4.26 GÜNCEL APK(TÜM OYUNLARDA HİLE YAPIN)

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Game...

Chiudi