Quell Memento Full Apk İndir – v1.12 Her Şey Açık

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Quell Memento+ Full Apk İndir – v1.12 Her Şey Açık 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Quell Memento+ v1.12
Quell Memento+, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli fakat zorlu bir bulmaca oyunu arayanların kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi. Kaliteli atmosferine rağmen ücretli olarak sunulan bu oyunda ilk oyundakine benzer bir deneyimle karşı karşıya kalıyoruz fakat bu sefer işin içine lazerler giriyor.

Oyundaki temel amacımız bölümlere yerleştirilmiş olan hatıraları toplamak fakat bunu yaparken son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Bölümler tehlikelerle dolu oldukları için hatıraları toplarken zaman zaman dolaylı yoldan gitmemiz gerekiyor. Gelişmiş görselleri ve zorlu bölümleri sayesinde bu oyun kaliteli bir bulmaca oyunu arayanların tüm beklentilerini karşılayacak düzeyde. Giderek artan zorluk seviyesi, oyuncuları her seferinde biraz daha zorlamak üzere tasarlanmış.

görüntü

bilgi
adı
Quell Memento+
sürümü
1.12
boyut 98M
dil İngilizce
indirme linkleri

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Asphalt Nitro Hile Apk İndir – 1.2.1a Coins/Para/Stars bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Asphalt Nitro Hile Apk İndir – 1.2.1a Coins/Para/Stars indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Asphalt Nitro Hile Apk İndir – 1.2.1a Coins/Para/Stars

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Asphalt Nitro Hile...

Chiudi