Samsung Galaxy S4 Aksesuarları

samsung-galaxy-s4-gamepad
Samsung Galaxy S4 için Samsung mikrositesinde telefona ilişkin özellikleri ve aksesuarları resmi olarak açıklamaya başladı. Samsung Galaxy S4 Tanıtıldı yazımızda yeni telefonun özelliklerini aktarmaya çalışmıştık, Samsung’un mikrositesinde bu özellikleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.
Mikrositede aksesuarlar bölümünde Samsung Game Pad oldukça dikkat çekiyor. Mobil cihazlarda oyun oynamanın arttığı dönemde başka üreticiler Android cihazlar için Game Padler hazırlıyordu. Samsung’un da Galaxy S4 için Game Pad çıkarması oyunseverleri mutlu edecektir. Samsung tarafından geliştirilen bu Game Pad Galaxy S4′e bluetooth ile bağlanıyor ve güç kaynağı olarak ise AAA pil kullanıyor. SNES kontrolcüsü ile Xbox 360 kontrolcüsünün bir birleşimi gibi görünen bu kontrolcü özellikle FPS oyunu oynarken büyük rahatlık sunabilir.
samsung-galaxy-s4-gamepad-pil
S-Health 2.0 uygulaması ile çalışacak S Band.
samsung-galaxy-s4-sband
samsung-galaxy-s4-s-view-cover
Telefonu kablosuz şarj etmek için Wireless Charging Pad/Cover
samsung-galaxy-s4-wireless-charging-pad-cover
samsung-galaxy-s4-flip-cover
samsung-galaxy-s4-pouch
Daha fazla ürünü http://www.samsung.com/global/microsite/galaxys4 Accessories bölümünde bulabilirsiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Sony Xperia Z Özellikleri bdosyasını ve bedava android uygulamasını Sony Xperia Z Özellikleri indir ve Sony Xperia Z Özellikleri yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
BÜTÜN ANDROİDLER İÇİN HÜCRE MESAJI

iPhone kullanıp hücre mesajını unutmuş olabilirsiniz. Fakat android için bu özellik süper işliyor. Hep beraber bu olayın nasıl yapıldığına bakalım.Öncelikle...

Chiudi