istanbul escort

Taksim’de Terör Saldırısı 5 Ölü 21 Yaralı

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Taksim’de Terör Saldırısı 5 Ölü 21 Yaralı 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bir patlama meydana geldi, bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi. Patlamada canlı bombayla birlikte 5 kişinin öldüğü yaralıların olduğu bildirildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İstiklal Caddesi’ndeki canlı bomba saldırısına ilişkin soruşturma başlattı.

Başsavcılığın, Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki kaymakamlık binası önünde meydana gelen terör saldırısı üzerine başlattığı soruşturmayı, Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu’nda görevli 5 savcı yürütecek.

Öte yandan, Başsavcı Hadi Salihoğlu da saldırının meydana geldiği Beyoğlu Kaymakamlığı önüne gelerek, bilgi aldı.

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bir patlama meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, İstiklal Caddesi’ndeki patlamanın ardından olay yerine polis, sağlık ekipleri ve itfaiye sevk edildi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beyoğlu’nda kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısı meydana geldiğini belirterek, olayda canlı bombayla birlikte 4 kişinin hayatını kaybettiğini, 3’ü ağır 20 kişinin yaralandığını bildirdi.

Polis, caddeyi giriş-çıkışlara kapatırken, patlamanın meydana geldiği alanı güvenlik çemberi içine aldı.

Taksim’e resmi araçlar, polis, itfaiye ve ambulans dışında araç girişine izin verilmiyor.

Olayda yaralananlar olduğu bildirildi.

PATLAMA SONRASI OLAY YERİNE 28 AMBULANS GÖNDERİLDİ

İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki patlamanın ardından olay yerine 28 ambulans gönderildiği bildirildi.

Sağlık Bakanlığından edinilen bilgiye göre, patlamanın ardından 112 Komuta Kontrol Merkezine ilk çağrı saat 10.58’de geldi.

Olay yerine 28 ambulans gönderildiği, saat 11.04’te patlama yerine ulaşan ambulanslardaki sağlık görevlilerinin yaralılara müdahale ederek, hastanelere nakillerini gerçekleştirdiği kaydedildi.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan 2016 Sıfır otomobil fiyatları bdosyasını ve bedava android uygulamasını 2016 Sıfır otomobil fiyatları haber, 2016 Sıfır otomobil fiyatları yükle ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
2016 Sıfır otomobil fiyatları

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve 2016 Sıfır otomobil...

Chiudi