Whatsapp şikayet edilen kullanıcıların hesaplarını kapatıyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Whatsapp şikayet edilen kullanıcıların hesaplarını kapatıyor 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, kullanıcıları rahatsız eden Whatsapp hesaplarını bir bir kapatmaya başladı.
En çok kullanılan mesajlaşma platformlarından birisi olan Whatsapp, ilk kullanıma sunulduğu tarihlerden beri küçük bir gizlilik sorununa sahipti.
İstemediğiniz her numaranın size ulaşabilmesini sağlayan ve görmeyi tercih etmeyeceğiniz, rahatsızlık veren mesajlarla karşılaşabilmenizi engelleyemeyen Whatsapp, şikayet edilen kullanıcılar hakkında büyük yaptırımlar uygulamaya başlıyor.
Önceden bu kullanıcıların hesaplarını geçici olarak engelleyen Whatsapp, bu uyarılara aldırış etmeyerek yaptıklarına devam eden kullanıcıları kalıcı olarak engellemeye başladı.
Telefon numaraları üzerinden engelleme işlemini gerçekleştirecek olan Whatsapp’ın özellikle ahlaksız içerik paylaşımında bulunan kişileri kalıcı olarak engellediği belirtildi.
Kalıcı olarak engellenmeye sebep olan diğer etkenler ise tehdit-hakaret içeren mesajlar göndermek ve rahatsızlık vermek.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Sayısal Loto Sonuçları 13 Şubat 2016 bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
Sayısal Loto Sonuçları 13 Şubat 2016

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Sayısal Loto Sonuçları...

Chiudi