Zombie Highway 2 Apk Hile İndir 1.4.3 – Hileli Mod

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Zombie Highway 2 Apk Hile İndir 1.4.3 – Hileli Mod 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

zombie highway 2 1.4.3 mod apk
Zombie Highway 2 1.4.3
Zombie Highway 2’de Zombilerden Ne Kadar Uzağa Kaçabilirsiniz?

Zombie Highway 2 güzel arabaları, bolca aksiyonu ve hızlı bir yarış deneyimini birleştiren bir mobil zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu yarış oyununda zombilerin baş rolde olduğu bir kıyamet senaryosu konu alınıyor. Dünya, bir süre önce ortaya çıkan zombi salgını nedeniyle harabeye dönmüş, geriye yıkıntılar ve hayatta kalmaya çalışan bir avuç insan kalmıştır. Artık sokakların yeni sakinleri zombilerdir. Yollar üzerinde devrilmiş araçlar ve başıboş zombiler yer alırken bize düşen görev yeni kaynaklar keşfetmek ve hayatta kalan diğer insanlara yardım etmektir. Bu iş için aracımıza atlayarak yola çıkıyoruz ve oyundaki maceramız başlıyor.

Zombie Highway 2’de temel amacımız aracımızla en uzun mesafe yol alabilmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için zombilerden kurtulmamız gerekiyor; çünkü zombiler yolda giderken aracımıza asılıyorlar ve aracımızı devirmeye çalışıyorlar. Zombileri yol üzerindeki engellere yakın bir şekilde geçerek düşürebildiğimiz gibi silahlardan ve nitromuzdan faydalanarak da düşürebiliyoruz. Oyunda bize farklı araç seçenekleri sunuluyor ve kullandığımız silahları geliştirebiliyoruz.

Zombie Highway 2’nin oldukça yüksek kaliteli grafiklere sahip olduğu söylenebilir.
Etiketler: zombie highway 2 mod apk, zombie highway hileli apk indir, zombie highway 1.4.0.2 full apk mod

görüntü
zombie highway 2 mod apk

zombie highway 2 mod apk
bilgi
adı
Zombie Highway 2
sürümü
1.4.3
boyut 93M
dil İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
1. Infinite ammo
2. Infinite gold
3. Infinite cash
4. Infinite nitro
5. Zombies can’t pull
6. Rapid fire

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan BlockLauncher Pro Apk Full 1.12.2 (0.14.0 Uyumlu) İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve BlockLauncher Pro Apk Full 1.12.2 (0.14.0 Uyumlu) İndir indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Leggi articolo precedente:
BlockLauncher Pro Apk Full 1.12.2 (0.14.0 Uyumlu) İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve BlockLauncher Pro Apk...

Chiudi