Kıdem tazminatı bu ay TBMM’ye gönderilecek

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kıdem tazminatı bu ay TBMM’ye gönderilecek 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, kıdem tazminatıyla ilgili düzenlemenin bu ay içerisinde TBMM’ye gönderileceğini açıkladı

Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, bir televizyon programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı ve değerlendirmelerde bulundu

Elvan, çalışma hayatında esneklik ve özel istihdam bürolarına yönelik düzenleme tasarısını TBMM’ye sunduklarını, gelecek hafta görüşmelerine başlanmasını öngördüklerini bildirdi.

Kıdem tazminatının bir fon şeklinde de düzenlenebileceğini ifade eden Elvan, bu konudaki düzenlemenin bu ay içerisinde TBMM’ye gönderileceğini açıkladı.

Taşeron işçilerin kadroya alınmasına yönelik düzenlemenin Maliye Bakanlığınca hazırlandığını belirten Elvan, bunun mart ayında gerçekleştirilebileceğini kaydetti.

Başbakan Yardımcısı Elvan, Türkiye’nin geçen yılın son çeyreğine ilişkin büyüme rakamlarına yönelik beklentilerinin sorulması üzerine, yüzde 4 civarında büyüme beklediğini ifade etti.

Enflasyonun her zaman tehdit olduğunu vurgulayan Elvan, bunun büyümeye etkisinin azaltılması için çalışmalar yapıldığını anımsattı. Çevresinde önemli sıkıntılar yaşanmasına rağmen, Türkiye’nin cazibe merkezi olmaya devam ettiğine dikkat çeken Elvan, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu’nun ilk toplantısının bu cumartesi günü gerçekleştirileceğini, yılın ilk 6 ayında yatırım ortamının iyileştirilmesine yönelik bir düzenleme paketini TBMM’ye sevk edeceklerini açıkladı.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Whatsapp şikayet edilen kullanıcıların hesaplarını kapatıyor bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Whatsapp şikayet edilen kullanıcıların hesaplarını kapatıyor

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Whatsapp şikayet edilen...

Kapat