Lara Croft: Relic Run Mod Apk İndir 1.9.94 – MEGA MOD

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Lara Croft: Relic Run Mod Apk İndir 1.9.94 – MEGA MOD 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Lara Croft: Relic Run 1.9.94
Lara Croft ile beraber karanlık dünyanın güçleriyle mücadele edin.

Lara Croft: Relic Run, Android telefon ve tabletimize ücretsiz olarak indirebildiğimiz sonsuz koşu ve aksiyon öğelerini birleştiren kaliteli bir Square Enix yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Tom Raider’ın ana karakteri Lara Croft ile dünyayı etkisi altına alacak karanlık güçleri durdurmaya çalışıyoruz.

Ölümcül tuzakların döşendiği tapınak ve ormanlarda kalıntıları bulmaya çalıştığımız yeni Lara Croft oyunu oynanış olarak ilk bakışta Temple Run’a benziyor gibi dursa da aslında alakası yok diyebilirim. Çoğunlukla koşarak ilerlesek te platformları aşarken ve vuruş esnasında kamera açısının değişmesi ve Lara Croft’un çevikliğini yavaş çekimde göstermesi, farklı araçlar kullandırarak aksiyonu doyasıya yaşatması ve daha pek çok öğe Lara Croft’un yeni oyunu Lara Croft: Relic Run’a yerleştirilmiş.

Sonsuz koşu türünde olduğundan tahmin edeceğiniz üzere sürekli bir koşuşturmaca içerisinde olduğumuz oyunda kimi zaman tapınakların duvarlarında geziniyor, kimi zaman arazi aracı kullanıyor, kimi zaman yüksek duvarlara zıplıyor, kimi zaman da kuğu dalışı yapıyoruz. Kısacası yüzme haricinde her şeyi yapabiliyor karakterimiz.

Tuzakları aşmanın haricinde hem aniden hem de bölüm sonunda çıkan yaratıklarla mücadele ettiğimiz oyunda Lara’nın kullandığı silahları güçlendirebiliyoruz. Güzelliğiyle büyüleyen karakterimizin kullanabildiği silahlar arasında yok yok. Tabancalar, yaylı silahlar, tüfekler… Bir kadının kullanabileceğini tahmin edemeyeceğiniz her silah Lara Croft’un ayrılmaz bir parçası. Silahlar haricinde güç, hatta botumuzu dahi yenileyebiliyoruz. Yenilemeleri oyun esnasında topladığımız altınlarla yapabildiğimiz gibi gerçek parayla satın aldığımız altınlarla da yapabiliyoruz.
Şu an için orman ve çöl ortamında aksiyona dalmamıza izin veren Lara Croft oyunun oynanışı benzerlerinden farklılık göstermiyor. Lara sürekli koşuyor; bize sadece yönlendirmek ve zaman zaman ateş etmek kalıyor.

Lara Croft: Relic Run, üst düzey görselleriyle cihazı zorlayan bir oyun olmuş. Amiral gemisi modellerde dahi akıcı bir oynanış sunmuyor. Yani yağ gibi kaymıyor. Optimize sorunu düzeltilirse oynanabilir seviyeye gelecek ve Lara Croft hayranlarının vazgeçilmezleri arasına girecektir.

görüntü
lara croft relic run 1.5.68 mod apk

lara croft relic run 1.5.68 mod apk
bilgi
adı
Lara Croft: Relic Run
sürümü
1.9.94
boyut 90M
dil İngilizce
indirme linkleri
NE HİLESİ VAR?
1. Infinite Coin
2. Infinite Diamond
3. Unlock all guns and upgrade to max
4. Unlock all outfits and upgrade to max
5. Infinite Revive
6. Infinite Kevlar Vest
7. Infinite Extra Clip
8. Infinite Steel Toe Inserts
9. Infinite Medipack
10. Infinite Onyx Turtle Charm
11. Upgrade all boosters to max

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Ekran Kaydedici PRO APK 7.9 Türkçe İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Ekran Kaydedici PRO APK 7.9 Türkçe İndir indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak