LG G4 İçin Yayınlanan Düşme Testi android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LG G4 İçin Yayınlanan Düşme Testi android uygulama 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

LG G4 Düşme Testine Girdi

LG G4 Düşme Testi
Yeni çıkan her modele uygulanan dayanıklık testleri oldukça zorlu ve acımasız olabiliyor.Yüksek fiyatlara satın aldığımız sonrada düşmesin, çizilmesin diye koruyup kolladığımız cihazların başına gelenler insanın içini acıtan cinsten.Bu tarz testlere maruz kalan Galaxy S6 Edge dayanıklılık testlerini sizlere sunmuştuk.
Yayınlanan son video ile LG G4‘ün sağlamlığı konusunda azda olsa bilgi sahibi oluyoruz. Peki, LG G4 ne kadar sağlam?
LG‘nin yeni amiral gemisi G4 ‘e uygulanan test daha önceden izlediğimiz bir çok düşme testinden daha kısa sürmüş.Aşağıda yer alan videodan LG G4 düşme testini izleyebilirsiniz..
LG G4’ün düşme testi ile ilgili sizin düşünceniz nedir ?

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Plants vs Zombies 2 android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Plants vs Zombies 2 android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Plants vs Zombies 2 android...

Kapat