LGBTİ bayrağı uzayda

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LGBTİ bayrağı uzayda 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadPlanting Peace adlı sivil toplum kuruluşu, lezbiyen, gay, biseksüel, transeksüel, intersekslerin (LGBTİ) insan hakları mücadelesine destek vermek için gökyüzüne bir gökkuşağı bayrak gönderdi

[Haber görseli]

Planting Peace adlı sivil toplum kuruluşu, lezbiyen, gay, biseksüel, transeksüel, intersekslerin (LGBTİ) insan hakları mücadelesine destek vermek için gökyüzüne bir gökkuşağı bayrak gönderdi ve “uzayın LGBTİ dostu olduğu” açıklaması yaptı. Bianet’teki habere göre, Planting Peace, gökkuşağı bayrağını göndermek için yüksek mesafeye çıkabilen bir balon kullandı.

Balona takılan bir GoPro kamera aracılığıyla da bayrağın atmosfere doğru yolculuğu kayıt altına alındı. Gökkuşağı bayrağı, üç saat içinde 33 kilometre yükseldi ve atmosferin sınırına yaklaşmasıyla serbest düşüşe geçti. Planting Peace, hazırladığı videonun sonunda LGBTİ’lerle şu mesajı paylaştı: “Seviliyorsunuz, değerlisiniz ve güzelsiniz, sizinle ilgili hiçbir sorun yok. Yalnız değilsiniz ve sizin yanınızdayız.”

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Uzaydan Geldiğine İnanılan 12.000 Yaşındaki Anunnaki’nin Videosu Ortaya Çıktı! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Uzaydan Geldiğine İnanılan 12.000 Yaşındaki Anunnaki’nin Videosu Ortaya Çıktı!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Uzaydan Geldiğine İnanılan...

Kapat