LG’den Kavisli Televizyon

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LG’den Kavisli Televizyon 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

OLED TV cephesinde Güney Kore’nin iki devi Samsung ile LG’nin mücadelesinde Samsung’un hamlesine LG’den 55 inçlik OLED TV’yle yanıt geldi.

Elektronik devi LG Electronics, kavisli OLED televizyonları gelecek ay Güney Kore’de piyasaya süreceğini açıkladı.

LG, kavisli televizyonu satan ilk marka olacak.

OLED (organik ışık-yayan diodlar) kullanımı, daha ince ve esnek ekran imalatını mümkün kılıyor.

Satışlar şimdilik sadece Güney Kore ile sınırlı olacak. 55 inç (140 cm) ekran kavisli televizyonun satış fiyatı 13 bin 550 dolar olarak belirlendi.

Uzmanlar talebin sınırlı olacağını tahmin ediyor.

LG ve rakibi Samsung Electronics, Ocak ayında Las Vegas’ta yapılan Tüketici Elektronik Fuarı’nda kavisli OLED televizyonları sergilemiş, ancak satış tarihi açıklamamıştı.

OLED teknolojisi, elektriği ışığa dönüştüren karbon bazlı maddelere dayanıyor.

LCD ekranlardaki kristallerin aydınlanması için arka ışık gerekirken OLED TV’ler ayrı bir ışık kaynağı gerektirmiyor.

Bu ise ekranın daha ince ve daha hafif olmasını ve enerji tasarrufunu mümkün kılıyor.

Ayrıca sert cam yerine esnek plastiğe dayalı yeni ekranlara kavis vermek de mümkün.

LG’nin 4,3 mm kalınlığında ve 17 kilogram ağırlığında olan yeni EA9800 model televizyonu “3 boyutlu sinema” deneyimi sunuyor.

Televizyon imalatçıları tarafından kullanılan IHS Screen Digest adlı piyasa araştırma şirketi, Samsung’un da benzer bir ürünü yakın zamanda piyasaya süreceğini, yeni teknoloji nedeniyle bir süre daha üretimin düşük, fiyatların yüksek olacağını ifade etti.

Uzmanlar, yeni modelin eski düz ekran LCD televizyon satışlarını bir süre daha olumsuz etkilemeyeceği kanısında.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan LG'nin Ortasınıf Yeni 3D Televizyonu 42LA660S Özellikleri bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve LG'nin Ortasınıf Yeni 3D Televizyonu 42LA660S Özellikleri haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
HTC One Samsung Galaxy S4 Karşılaştırması, Özellikleri

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve HTC One Samsung...

Kapat