Locker Master v2.14 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Locker Master v2.14 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android telefonunuzun kilit ekranına farklı bir stil getirmek istiyorsanız ve telefonunuzu kişiselleştirmekten hoşlanıyorsanız, bu amaçla geliştirilmiş olan Locker Master uygulamasını denemelisiniz.
Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kilit ekranı uygulaması olan Locker Master pek çok özelleştirilmiş temaya sahip. Eğer değişik temalar indirmek istiyorsanız Google Play üzerinden bunu yapabilirsiniz.
Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanması da çok kolay. Kilit ekran üzerinden sık kullandığınız uygulamalara rahatça erişebilir ve bildirilerinizi yine kilit ekranı üzerinden okuyabilirsiniz.
Pek çok ilginç tema.
Farklı kilit açma yöntemleri.
Kilit ekranı üzerinden uygulamalara erişme.
Mesajları ve aramaları kilit ekranı üzerinden görme.
iOS 7 tarzı kilit ekranı.
Üçüncü şahıs bildirilerini görme (Facebook, Twitter gibi).
Dahili fener.
Eklenecek1
Eklenecek2
Gereken Android Sürümü: 4.0 ve üzer
Dosya Boyutu: 2.7 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Tapet Premium v4.67 Android Full Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
UCam Ultra Camera v6.0.1.102315 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve UCam Ultra Camera...

Kapat