Lord of Souls APK MOD DAMAGE VE CAN HİLESİ

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Lord of Souls APK MOD DAMAGE VE CAN HİLESİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Rab Souls, ücretsiz strateji 3D kart oyunu oynayın, ve efsanevi Shinigami haline! sonsuza dek zafer için mücadele etmek ve onurlandırmak, adaletsizlik ya da kötülüğe asla teslim! smashing savaş sahneleri, sıçrayan orijinal dubbings ve 3D 卍 stunts ile gerçek mücadeleyi ve en iyi görsel zevk yaşayın!
= OYUN ÖZELLİKLERİ =
; – – 3D Savaş Sahne Yepyeni 3D modeli teknolojisi gerçekçi karakterleri ve çökertilmesi savaş sahneleri getiriyor 360 derecelik panoramik görünüm savaş götürür ve en canlı dövüş deneyimi getiriyor!
– Benzersiz 卍 stunts – Tam o anime nasıl gibi, şimdi oyunda 卍 dublör serbest bırakabilirsiniz! benzersiz 卍 stunts bırakırken, ses efekti size orijinal anime en sürükleyici bir deneyim getirecek!
– Japon Anime Style – koleksiyon anime karakter bir sürü oyun sizi bekliyor! Ayrıca maç ve istediğiniz gibi kahramanların kendi sanatçısını oluşturabilir! Tatlı tür Jūshirō Ukitake veya asosyal sevimli Inoue Orihime; Takım Lolita VP Yachiru Kusajishi, hatta mavi saç bayan katil Grimmjow ve her zaman sakin Ulquiorra, sürece istediğiniz gibi seçkin sanatçısını hepsini atayabilirsiniz!
GÖRSELLER:
OYUNU İNDİRİN
APK
Lord of Souls APK MOD
OBB
Lord of Souls APK MOD

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Dig Out APK MOD SINIRSIZ ALTIN PARA MEGA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Dig Out APK MOD SINIRSIZ ALTIN PARA MEGA HİLELİ haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Dig Out APK MOD SINIRSIZ ALTIN PARA MEGA HİLELİ

full mobil Android Türkçe hileli bedava free Android samsung tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dig...

Kapat