Microsoft Excel v16.0.6131.1008 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Microsoft Excel v16.0.6131.1008 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android için gerçek Microsoft Excel uygulaması.
Excel elektronik tabloları Android cihazlarınızda hiç olmadığı kadar iyi görünür. Elektronik tablolar oluşturduğunuzda veya bunları düzenlediğinizde PC, Mac, tablet ve telefonlarda aynı şekilde görüneceğinden emin olabilirsiniz. Excel’in sunduğu kullanımı kolay bir dokunmatik deneyimin yanı sıra tanıdık Office görünümü ve kullanımı sayesinde vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz Excel uygulaması sayesinde 10,1 inç veya daha küçük boyuttaki bir ekrana sahip olan tabletlerde belgeleri görüntüleme, oluşturma ve düzenleme gibi temel eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir Office 365 aboneliği ile tam Excel deneyimine sahip olabilirsiniz.
Eklenecek2
Gereken Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Dosya Boyutu: 25.5 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Photo Wonder v3.6.3 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Photo Wonder v3.6.3 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Photo Wonder v3.6.3...

Kapat