Minecraft Yakında Windows Phone’da

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Minecraft Yakında Windows Phone’da 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Büyük satın almanın ardından Minecraft Pocket Edition, Windows Phone mağazalarında yerini almaya hazırlanıyor.


Hatırlarsanız kısa bir süre önce Microsoft firması 2.5 milyar dolara Minecraft‘ı satın almıştı. Eskiden Mojang’ın oyunu olan Minecraft, kısa bir süre sonra Windows Phone‘larda oynanabilir hale gelecek.
Minecraft geliştiricilerinden olan Tommaso Checchi’nin tweetine göre Minecraft için Windows Phone uyarlama çalışmalarına başlandı. Şuan uyarlamanın ilk aşamalarında olduğunu belirten Tommaso Checchi oyunun optimize edilmesini gerektiğini de belirtti.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan App Store'da Günün Ücretsiz Uygulaması (12.10.2014) bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve App Store'da Günün Ücretsiz Uygulaması (12.10.2014) indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
App Store’da Günün Ücretsiz Uygulaması (12.10.2014)

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve App Store'da Günün Ücretsiz Uygulaması (12.10.2014) 2014 yeni çıkmış...

Kapat