Mission Impossible RogueNation Apk Hile İndir – v1.0.4 CEPHANE HİLESİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Mission Impossible RogueNation Apk Hile İndir – v1.0.4 CEPHANE HİLESİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Mission Impossible RogueNation 1.0.4
Mission Impossible: Rogue Nation 2015 yılında çekilen Görevimiz Tehlike filminin resmi mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Görevimiz Tehlike oyunu olan Mission Impossible: Rogue Nation’da gizli bir ajanı yönetiyoruz ve zorlu görevleri tammalamaya çalışıyoruzç Görevlerimiz arasında dünya çapında aranan kanun kaçaklarını yok etmek, yüksek güvenlikli yerlere sızmak, düşman üstlerini sabote etmek gibi tehlikeli görevler bulunmakta. Bu görevlerde kimi zaman gizli bir şekilde hareket ederken ve düşmanları uzun menzilli keskin nişancı tüfekleriyle yok etmeye çalışırken kimi zaman sıcak çatışmaya giriyoruz.

Mission Impossible: Rogue Nation’da oyunculara birçok farklı silah ve ekipman seçeneği sunuluyor. Görevlerden kazanacağınız parayla keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler ve ağır silahları satın alabiliyorsunuz ve geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca çelik yelekler, ilk yardım çantaları, fırlatılabilen bıçaklar gibi ekipmanları da kullanabilmekteyiz.

Mission Impossible: Rogue Nation’ın FPS ve TPS türlerinin karışımı şeklinde bir aksiyon oyunu olduğu söylenebilir. Oyunda siperlerin arkasında saklanırken 3. şahıs bakış açısı, nişan alırken 1. şahıs bakış açısı kullanılıyor. Oyunun grafikleri yüksek kaliteye sahip.

görüntü

bilgi
adı
Mission Impossible RogueNation
sürümü
1.0.4
boyut 90M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Tek Vuruşta Öldürme
Cephane Hilesi

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Block City Wars Hile Apk Mod 4.2.8 – Para Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Block City Wars Hile Apk Mod 4.2.8 – Para Hileli indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Block City Wars Hile Apk Mod 4.2.8 – Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Block City Wars...

Kapat