My Backup Pro 4.4.9 Apk İndir – Yedekleme

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve My Backup Pro 4.4.9 Apk İndir – Yedekleme 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

MyBackup Pro 4.4.9
My Backup Pro, Android cihazınızdaki büyün dosyalarınızı yedekleme imkanı tanıyan, kolay kullanılan ve güvenilir bir uygulamadır. Desteklenen dosya tiplerini SD kartınıza yedekleyen uygulama ile veri kaybı yaşamanıza engel olabilirsiniz.

Kapsamlı destek vermesiyle bir çok dosya tipini yedekleyebileceğiniz uygulama ile uygulamalar, fotoğraflar, müzikler, videolar, kişiler, çağrı geçmişi, yer imleri, mesajlar, takvim, sistem ayarları, alarmlar gibi bir çok şeyi yedekleyebilirsiniz.
Özellikler:

  • Çok yük bindiren uygulamaları dondurma.
  • Dondurmayı geri alma.
  • Uygulama önbelleğini silme.
  • Uygulamaların verilerini silme.
  • Uygulama silme.
  • Uygulamaların market linklerini silme ve bağlama.
  • Uygulamaları zorla kapatma.


Bir çok kapsamlı özelliği ile sadece bir dosya yedekleme uygulamasından çok daha fazlası olan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

görüntü


bilgi
adı
My Backup Pro
sürümü
4.4.9
boyut 6M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Play Store’da 20,57TL hemen aşağıdan ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Tap Titans Hile Apk İndir – 3.2.2 Hile Menülü bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Tap Titans Hile Apk İndir – 3.2.2 Hile Menülü

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Tap Titans Hile...

Kapat