NASA, Araştırma Sonuçlarının Bulunduğu Arşivi Halka Açtı!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve , Araştırma Sonuçlarının Bulunduğu Arşivi Halka Açtı! 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

NASA, son dönemlerde yaptığı ve her biri birbirinden fazla ses getiren araştırmalarının sonucunda elde ettiği şeyleri halka açık arşiv ile paylaştı.
Eğer NASA’nın araştırmalarını merakla takip ediyor ve bu araştırmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız o zaman sizlere güzel bir haberimiz var; NASA, PubSpace adlı yeni bir internet arşivini hizmete sokarak çalışmalar hakkında pek çok şeyi burada paylaşıma sundu.
Başta NASA tarafından finanse edilen araştırmalar hakkında bilim dergilerinde yayınlanan makaleler olmak üzere 900’den fazla bildirinin -ve makalenin- bulunduğu PubSpace, şimdiden meraklıları tarafından yoğun ilgi ile karşılanmakta.
NASA’nın yaptığı açıklamaya göre PubSpace, 2013 yılında Beyaz Saray Bilim ve Teknoloji Politikası Ofisi’nin federal destekli araştırmaları kamuya açmak istemesi sonucu gerekli düzenlemeler ve hazırlıklar yapılmasının ardından hayata geçirilmiş.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Bilim İnsanları 'Neden Deja Vu Yaşarız?' Sorusuna Yeni Bir Yanıt Buldu! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Bilim İnsanları 'Neden Deja Vu Yaşarız?' Sorusuna Yeni Bir Yanıt Buldu! haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Bilim İnsanları ‘Neden Deja Vu Yaşarız?’ Sorusuna Yeni Bir Yanıt Buldu!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Bilim İnsanları 'Neden...

Kapat