Nebulous v1.2.3.2 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Nebulous v1.2.3.2 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Bu aralar tarayıcı üzerinde oldukça popüler bir oyun olan agar.io oynanışından esinlenerek meselayi galaksilere taşıyan bir Android oyunu olan Nebulous, sevdiğiniz oyun mantığını mobil cihazlarınıza resmi kaynaklardan önce getiriyor. Sizden ufak olan daireleri emdikçe büyüyen kendi daireniz ile olabildiğince genişlemeye çalışıyorsunuz.
Çevrimiçi bir ortamda oynanan oyunda birçok oyuncu sizinle aynı hedefin peşindeler ve aradaki büyük balık küçük balık ilişkisi bu oyunculara da uygulanabiliyor. Sizden ufak olanları yok edebiliyorsunuz, ama sizden büyük olanlardan da kaçmanız gerekiyor. Avantajlı olan kısım şu ki daireniz ne kadar ufaksa o kadar hızlı ilerliyor. Bu nedenle manevra kabiliyetinizle hayatta kalabiliyorsunuz ve avlananlar daha stratejik düşünmek zorunda kalıyorlar.
18 oyuncuya kadar desteği olan online oynanışıyla farklı oyun modlarına da rastlayacaksınız. Elbette online oyu içni internet bağlantınızın açık olması gerekiyor ama tamamen ücretsiz ve uygulama içi satın alma seçeneği olmayan bir oyun için bu özellikler asla göze batmıyor.
Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Dosya Boyutu: 7.6 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Netflix v3.15.3 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Netflix v3.15.3 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Netflix v3.15.3 Android...

Kapat