New Star Soccer android indir

New Star Soccer adlı android oyunu tam anlamıyla bir futbol oyundur. Oyunda hem takımınızı yönetecek hem de maçı oynayacaksınız. Yani hem maç yapabileceğiniz hem de menajerlik yapabileceğiniz bir oyun diyebiliriz. Oyunda takımımızı seçecek ve bu takımı hep güçlendirmeye şampiyonluklar kazandırmaya çalışacaksınız. Oyunda sizin teknik direktörlüğünüzü etkileyen durumlar bulunmakta. Bunlardan biri kız arkadaşınız ile durumunuz. Oyunda kız arkadaşınız ile aranız kötü ise takımla da aranız açılıyor.Takımınız tamamen size ait. Sporsorluklar, reklamlar, takımın durumu, giderler ve daha fazlasını siz kontrol edeceksiniz. Takımınızın için en iyisini düşünüp uygulamanız gerekiyor. Ayrıca maçları oynarken pas verecek, şut çekecek ve gol atmaya çalışacaksınız. Oyunda kuşbakışı bir görünüm bulunmakta.Android işletim sistemli cihazınıza New Star Soccer adlı android futbol oyununu 2.86$’lık bir fiyat ile sahip olabilirsiniz. Güzel bir futbol oyunu diyebiliriz. Hemen satın alın.


Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Crash Boy Free android indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Crash Boy Free android indir indir ve Crash Boy Free android indir yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Crash Boy Free android indir

Android işletim sistemli cihazımızda oynayabileceğimiz keyifli oyunlardan biri olan Crash Boy Free ile karşınızdayız. Oyunumuzda yapmamız gereken bir amerikan futbolu kıyafeti...

Kapat