Online Soccer Manager (OSM)

Online olarak oyun oynamayı sevenler ve bir de bunun içine menajerlik katılınca ayrı bir zevk olduğunu biliyordur diye düşünüyorum.

Şuan da dünya üzerinden2.4 milyon gibi yüksek bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun en iyi menajerlik oyunları arasında da gösterilmekte.

Futbolcu transferinden oyun öncesi taktiklere kadar, maç sonrası maç ile ilgili tüm istatistiklerin sunan oyun gelişmişlik olarakta üst seviyede.

Aynı ligde arkadaşlarınız ile buluşup birliktede oynayabileceğiniz oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Ekran Görüntüleri

Online Soccer Manager (OSM) - screenshotOnline Soccer Manager (OSM) - screenshotOnline Soccer Manager (OSM) - screenshotOnline Soccer Manager (OSM) - screenshot

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

  1. Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2. Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Android Pil Yüzdesini Gösterme

Android telefonların pil yüzdesini görmek için gerekli bir uygulamadır. Yeni çıkan güncellemelerde bu özellik kendiliğinden gelse de ilk çıkan cihaz...

Kapat