Photo Warp android indir

Photo Warp adlı uygulama 10 milyonun üzerinden bir kullanıcıya sahip çok eğlenebileceğiniz bir uygulama. Uygulama bir manipülasyon yapmamızı sağlar. Ekranda dokunarak genişletme, şişirme büyütme gibi işlemleri yapacağız. Mesela istediğimiz bir kişinin yüzünü sıkıştırabilir, uzatabilir ve farklı işleri yapabilirsiniz.Arkadaşlarınızla bu uygulamayı kullanarak çok eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızın resmini çekerek bu uygulama ile üzerinde düzenlemeler yaparak hem kendiniz gülecek hem de onları güldüreceksiniz. Uygulamada ayrıca döndürme gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz. Çok güzel bir uygulama.Hemen android işletim sistemli cihazınıza kendinizi plastik cerrahi hissettiren Photo Warp uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Eğlenebileceğiniz bir uygulama. Yüzünüzü ya da vücudunuzun başka bir yerini değiştirerek çok keyifli zaman geçirebileceksiniz.


Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Trucker Parking 3D android indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Trucker Parking 3D android indir indir ve Trucker Parking 3D android indir yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Trucker Parking 3D android indir

Andorid oyunları içinde grafikleri ve ses efekeri muazzam olan bir kaç oyun içinden en iyisi seçilen harika bir tır park...

Kapat