Photo Wonder v3.6.3 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Photo Wonder v3.6.3 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android platformundaki en iyi ücretsiz resim editörü uygulamarından biri. İçinde barındırdığı bir çok özellik sayesinde eğlenceli ve güzel fotoğraflar oluşturabilirsiniz.
Kamera filtreleme özelliği ile fotoğraf çekimlerinizde fotoğraflarınızın üstüne efektler ekleyerek birbirinden güzel resimler ortaya çıkarabilirsiniz. Oluşturduğunuz resimler üzerinde düzenleme yapmakta bu uygulama ile mümkün. Resimleri kırpabilir, yönünü değiştirebilir ve renk tonlarını değiştirebilirsiniz. Uygulamanın en dikkat çekici olan özelliklerinden birisi ise güzelliğinizi artırabilme. Bu özellik sayesinde çektiğiniz resimlerde, yüzünüz üzerindeki benleri, sivilce ve çilleri kaldırabilir, yüzünüzü daha beyaz yapabilir ve parlaklık kazandırabilirsiniz.
Oldukça geniş bir efekt koleksiyonuna sahip uygulama ile çekecğiniz resimlere birbirinden güzel ve eğlenceli efektler ekleyebilirsiniz.
Eklenecek1
Eklenecek2
Gereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Dosya Boyutu: 42.7 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Locker Master v2.14 Android Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Locker Master v2.14 Android Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Locker Master v2.14 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Locker Master v2.14...

Kapat