Proxy Browser For Android

Cover art

Yasakları sitelere girmenizi engelleyen dns ve diğer ayaları değiştirmek için artık uğraşmanıza gerek yok bu tarayıcı sayesinde istediğiniz siteye rahatlık ile girebilirsiniz.

Açıklama
Yeni ve tamamen değiştirilmiş versiyonu! Sunucu değişiklikleri ve sunucu kapatmalar işlemek için teknoloji ile.
Gizlilik tarayıcı android kullanıcıları üniversite kablosuz ağlar tarafından engellenen web siteleri engelini kaldırmak ve aynı zamanda ülkedeki engellenen siteleri engelini kaldırmak için yardımcı Smartweb Innovations tarafından geliştirilen bir android tarayıcı. Bu uygulama Facebook mobil ve YouTube ** ile% 100 uyumludur.
Gizlilik Browser yeni ve güçlü bir proxy sunucuları ile geri döndü. Vekil tarayıcı bağlı yüksek kullanıcı talebi yeniden yayımlanmıştır. Vekil tarayıcı orta Kasım vekil tarayıcınız tarafından, 3 Mart 2012 tarihinde yayınlandı google nedeniyle bizim proxy sunucusu konulara oynamak yayınlanmamış oldu. Vekil tarayıcı daha güçlü bir proxy sunucusu ile geri şimdi. Güvenlik duvarları üzerinden atlayarak keyfini 😉 herhangi bir kısıtlama olmadan tarama isteyen.
Bize Ulaşın: dziner00@gmail.com herhangi bir öneri veya şikayetleriniz varsa.
Özellikler:
1.. Gerçek IP adresinizi gizler
2. Değiştirilebilir kurabiye
3. Anında tarama geçmişi kaldırıldı
4.. engellenen web sitelerini unblocks
5. Web üzerinden anonimlik sağlıyor
6. Tarayıcı istemci (iphone / blackberry / android / pc vb) seçmek için Seçenek
7. Güvenlik duvarları atlayabilir
8. Çoklu proxy sunucuları
9. birden fazla IP adresi

PRO VERSİYONU: ​​https://play.google.com/store/apps/details?id=in.smartwebs.privacy_browser_pro (NO ADS)
Uyarı: Smartweb Yenilikleri Bu uygulamayı kullanmak nasıl sorumlu değildir.

NOT: OPTIMIZED SUNUCU VE ek sunucuları SADECE BİR KAÇ GÜN SONRA AKTİF OLACAKTIR.

** Eğer YouTube’a erişmek istiyorsanız, ayarlar butonuna tıklayarak herhangi bir bilgisayar işletim sistemi ve tarayıcı için tarayıcı kullanıcı ajan değiştirebilir ve nesneleri kaldırmak için seçeneğinin işaretini kaldırın.
Varsayılan proxy sunucusu kullanarak facebook erişmeye çalışıyorsanız, size facebook mobil sitenin temel sürümünü görmek ve diğer proxy sunucuları size facebook mobil site dokunmatik versiyonu taramak mümkün olacak.
Proxy tarayıcı Bu sürüm reklam destekli app tarayıcı penceresinin üst kısmında AdMob banner reklamlarını gösteren alınacak vardır.
AMAZON APP piyasada AD ÜCRETSİZ VERSİYONU.

Etiketler ve anahtar kelimeler: vekil tarayıcı, proxy sunucusu, android proxy ayarları, vekil tarama, en iyi tarayıcı, web tarayıcı, proxydroid, android vekil, web sitesi unblocker, wifi filler, hızlı tarama, hızlı tarayıcı, vekil engeli kaldırma, proxy hizmeti, proxy, yakınlık, özel vekil, özel VPS, anonim tarama, ip, ip Hider, tarama incognito, my ip, vpn tüneli gizlemek gizlemek

Ekran Görüntüleri

Proxy Browser - private browse - screenshot thumbnailVekil Tarayıcı - Özel Tarama - ekran görüntüsü küçük

Uygulamayı İndirmek İçin;

indir android

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Android namaz vakitleri uygulaması bdosyasını ve bedava android uygulamasını Namaz Vakitleri Diyanet indir ve Namaz Vakitleri Diyanet yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Hızlı Dosya Transferi

Arkadaşlar uygulamanın çalışma prensibi çok basit, özellikle telefonlarında Wifi Direct olanlar bu özelliği zaten kullanıyorlar ama olmayanlar için bulunmaz bir...

Kapat