Rayman Classic Apk İndir – 1.0.0 FULL

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Rayman Classic Apk İndir – 1.0.0 FULL 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Rayman Classic 1.0.0
Rayman Classic ile Ubisoft imzasını taşıyan popüler platform oyununun ilk hali mobil cihazlarımıza taşınıyor.

Ubisoft’un milyonların beğenisini kazanan maskotu Rayman’in büyülü ormanın derinliklerinde geçen tehlikeli macerasına ortak olduğumuz oyun görsel olarak çocukluğumuzda oynadığımız Rayman oyununun birebir hali. Görsel olarak şimdiki Rayman oyunlarının yanından bile geçmese de nostalji yaşatmasıyla yeni versiyonları kesinlikle unutturuyor.

İki boyutlu 16 bit görselleriyle heyecan uyandıran platform oyunu mobile harika portlanmış diyebilirim. Karakterler, çevre atmosfer ve oynanış kısacası her şey oyunun çıktığı dönemdekiyle birebir. Yine karakterimiz yerinde duramıyor, tehlikeli platformları atlatmak için şekilden şekile giriyor, kendinden büyük yaratıklarla mücadele ediyor.

1995’den bu yana hayatımızda olan kahraman Rayman’in ilk halini özlediyseniz Rayman Classic ile özleminize son verebilirsiniz. Oyun ücretli ancak o günleri tekrar yaşamak adına kesinlikle satın alınabilir.

görüntü


bilgi
adı
Rayman Classic
sürümü
1.0.0
boyut 263M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.
2. OBB dosyasini indirin ve SD/Android/obb klasörünün içine atin
3. Oyunu çalistirin.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Stickman Trials Apk İndir – 1.1.6 PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Stickman Trials Apk İndir – 1.1.6 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Stickman Trials Apk...

Kapat