Real Racing 3 v2.6.0 Para hilesi+Araba APK indir

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Real Racing 3 v2.6.0 Para hilesi+Araba APK indir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Real Racing 3, EA mühendisleri tarafından hazırlanan ve Real Racing serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkan bir yarış oyunu.
Android kullanıcıları için hazırlanmış olan bu sürüm için öncelikle söylememiz gereken, oyunun indirilmesinden sonra büyük bir kurulum dosyasının oyun içinden indirileceğidir. Her ne kadar mağazada 6 MB olarak görünse de oyun çok daha büyük bir yer kaplamaktadır.
Porsche ve Lamborgini gibi lüks spor araba üreticilerinin lisanslı onlarca aracına ev sahipliği yapan Real Racing 3 üzerinde toplam 45 adet otomobil yer alıyor. Ayrıca yirmiden fazla parkur üzerinde yüzlerde yarış türü sunuluyor.

OYUNU İNDİR!

Oyundan görüntüler:
Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot
Real Racing 3 - screenshot

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0 Hileli APK indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0 Hileli APK indir indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0 Hileli APK indir

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0 Hileli APK indir 2014...

Kapat