‘Rusya, Mars Yolculuğu İçin Yeni Bir Uzay Üssü İnşa Edebilir’

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve ‘Rusya, Mars Yolculuğu İçin Yeni Bir Uzay Üssü İnşa Edebilir’ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Rusya’nın, Mars yolculuğu hazırlıkları çerçevesinde Uzak Doğu Bölgesi’ndeki Vostoçnıy uzay üssü yakınlarında bilimsel deneylerini gerçekleştirebileceği yeni bir uzay üssü inşa edebileceği belirtildi.
Rusya Biyomedikal Hastalıklar Enstitüsü’nden Vadim Guşin “Enstitü ve S.P. Korolev Roket ve Uzay (RSC) şirketi Energiya, Uzak Doğu Bölgesi’nde, muhtemelen de Vostoçnıy uzay üssü yakınlarında böyle bir uzay üssü inşa etme konusuyla ilgileniyor. Bu yönde konuşmalar var. Projenin uygulanması durumda Rusya gelecekteki Mars yolculukları eğitimleri de dahil, tüm mürettebat eğitimleri için yeni bir alana sahip olacak” ifadelerini kullandı.
Guşin, Rusya’nın da ABD’nin Hawaii’de gerçekleştirdiği Mars yüzeyine iniş simülasyonları gibi faaliyetler gerçekleştirmek istediğini söyledi.
NASA’dan 6 gönüllünün dün Mars’ta yaşam simülasyonuna yönelik bir yıllık izolasyon testini başarıyla tamamladığı belirtilmişti.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Dünyaya Benzeyen En Yakın Gezegen İle Tanışın: Proxima B! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Dünyaya Benzeyen En Yakın Gezegen İle Tanışın: Proxima B! haber indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Dünyaya Benzeyen En Yakın Gezegen İle Tanışın: Proxima B!

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Dünyaya Benzeyen En...

Kapat