Samsung dan yeni model gelebilir: Galaxy A9 Pro

dan yeni model gelebilir:

Telefon / Akıllı
"Samsung" dan yeni model gelebilir: "Galaxy A9 Pro"

“Galaxy Note” serisi ile büyük ekranlı akıllı kategorisini başlatan “Samsung” son gelen haberlere göre, “SM-A9100” model numarasına sahip “Galaxy A9 Pro” modelini hazırlıyor. “SM-A9100” “Galaxy A9” dan daha gelişmiş özelliklere sahip olacak.

"Samsung" dan yeni model gelebilir: "Galaxy A9 Pro"

Güney Kore üreticisi en yakın isimlerden olan “SamMobile” sitesinin paylaştığı bilgiye göre, “Galaxy A9 Pro” kutudan “Android 6.0” işletim sistemi ile çıkacak. “Galaxy A9” da 6 inç Full HD çözünürlüklü ekrana yer veren “Samsung” “Pro” modelde daha büyük bir ekrana veya daha yüksek kaliteli bir ekrana yer verebilir. “Qualcomm” un dördü “Cortex-A72”, diğer dördü “Cortex -A53 “çekirdeklerinden oluşan” Snapdragon 652 “işlemcisinden güç alan” Galaxy A9 “da en dikkat çeken özellik, şüphesiz ki, 4.000 mas kapasiteli pil olmuştu.” Galaxy A9 Pro “modelinde ise hangi özelliklerin olacağı şimdiden büyük ilgi uyandırıyor.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Samsung güvenlik güncellemesini sundu bdosyasını ve bedava android uygulamasını Android MMS, güvenlik açığı ve samsung yama indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung güvenlik güncellemesini sundu

Samsung güvenlik güncellemesini sundu Yenilikler 27-01-2016 26 "Google" ve birçok "Android" üreticisi Ağustos ayında "Stagefright" Android MMS(Stagefright) güvenlik açığı boşluğuna...

Kapat