Samsung Galaxy S6’yı duyurdu android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Samsung Galaxy S6’yı duyurdu android uygulama 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadSamsung amiral gemisi S6′ ya dair sinyalleri vermeye başladı. Galaxy S6 ile S serisini baştan yaratacağını söyleyen Samsung şimdiden kullanıcılarını heycanlandırdı. Kesin olarak duyurulmasa da yeni S6 nın aynı Note Edge deki gibi “kıvrımlı” bir yapıyla karşımıza çıkacağı söylentileri mevcut.

Samsung What's Next

İspanya’da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresinde Galaxy S6 ile ilgili basın duyuruları için davetiyeleri göndermeye başlayan Samsung davetiyelerin üzerindeki “What’s Next” (Sırada Ne Var?) yazısıyla beklentileri iyice yükseltmiş durumda. Umarız Samsung ilerleyen günlerde kafamızdaki Galaxy S Edge ve Galaxy S6 ya dair soru işaretlerini giderir.

Samsung Sırada Ne Var?
What’s Next

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Kim Bilir? android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Kim Bilir? android uygulama indir indirebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
Kim Bilir? android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Kim Bilir? android uygulama 2014...

Kapat