Ski Safari Mod Apk İndir – 1.5.4 Sınırsız Coins

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Ski Safari Mod Apk İndir – 1.5.4 Sınırsız Coins 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Ski Safari 1.5.4
Ski Safari, evinin yakınlarındaki bir dağda bulunan karların oluşturduğu çığ ile maceraya atılan bir kayakçıyı konu alıyor. Genel olarak eğlenceli bir kurguya sahip olan oyunda, penguenler ve kartallar gibi çeşitli yardımcılar da zaman zaman bu maceraya katılıyor.

Kayak takımı ve kayak motoru unsurlarına da yer verilen oyunda kayakçımız bir yandan çığdan kurtulmaya çalışırken bir yandan da puan getirecek hareketlerde bulunuyor. Toplanan altınlar da artı olarak hanemize yazılıyor.

Ses ve grafik açısından oldukça başarılı bulduğumuz oyun, tek parmakla oynanabilen bir hayli akıcı bir olarak karşımızda.

görüntü

bilgi
adı
Ski Safari
sürümü
1.5.4
boyut 51M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Sınırsız Coins

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Jetpack Joyride Hile Apk İndir – v1.9.2 Sınırsız Coins bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Jetpack Joyride Hile Apk İndir – v1.9.2 Sınırsız Coins indir indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Jetpack Joyride Hile Apk İndir – v1.9.2 Sınırsız Coins

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Jetpack Joyride Hile...

Kapat